Razem 26 631 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma K-Consult jest wyłącznym importerem i dystrybutorem akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych w Polsce. W swojej ofercie na wyłączność posiada produkty takich światowych marek, jak: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel, Slik, OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Oferta K-Consult to także kompleksowe rozwiązania przy tworzeniu atrakcyjnej oferty oraz innowacyjnej ekspozycji produktów w sklepach. Zapewniamy naszym Partnerom Biznesowym szerokie wsparcie z zakresu Planowania Sklepu oraz Zarządzania Kategorią.Nasze wiodące marki to:

SIGMA - największy na świecie niezależny producent obiektywów do wielu marek lustrzanek. W ofercie bogaty wybór profesjonalnych obiektywów, lustrzanka cyfrowa Sigma SD14, aparat kompaktowy z matrycą lustrzanki DP1, lampy błyskowe i filtry.

SLIK - czołowy producent statywów na świecie. Od ponad 50 lat Slik projektuje i sprzedaje najwyższej jakości statywy pod aparaty i kamery. Potwierdzeniem jakości produktów marki Slik jest 6 prestiżowych nagród Japońskiego Ministerstwa Handlu i Przemysłu - „Good Design". Oryginalne i innowacyjne projekty Slika były tak często kopiowane przez inne firmy, że ich koncepcja stała się wzorcem jeśli chodzi o standardy projektowania statywów na całym świecie.

SAMSUNG - ogromny światowy koncern, zajmujący się najwyższą technologią. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem aparatów cyfrowych tej marki.

LEXAR - czołowy światowy producent kart pamięci i przenośnych pamięci typu flash. Polecamy szeroki asortyment kart pamięci (również profesjonalnych), nośników danych JumpDriveTM, czytników kart, odtwarzaczy MP3, oprogramowania komputerowego (odzyskiwanie utraconych zdjęć, segregowanie i archiwizacja) oraz akcesoriów.

CASE LOGIC - światowy lider w dziedzinie produkcji i sprzedaży futerałów, etui i opakowań do sprzętu komputerowego, foto, CD/DVD, audio i akcesoriów do samochodu.

HÄHNEL - znany w Europie i coraz popularniejszy w Polsce producent i dystrybutor systemów zasilania (baterie, akumulatory, ładowarki i zasilacze) do wielu rodzajów aparatów i kamer video. Jedyna firma specjalizująca się w produkcji właśnie dla branży foto / video.

BANDRIDGE i PROFIGOLD - przewody, kable i złącza. Oferta firmy obejmuje ponad 2500 pozycji, co jest zdecydowanie najszerszą propozycją w dziedzinie elektroniki użytkowej na świecie. Prawie trzydziestoletnia historia firmy, jej stały, dynamiczny rozwój oraz spójna, realizowana na całym świecie koncepcja marketingowa, gwarantują wysoką rozpoznawalność marki wśród klientów. Prężnie funkcjonująca sfera badawczo-rozwojowa zapewnia błyskawiczne reakcje na wszelkie nowości rynkowe i nowe potrzeby nabywców. Marki Bandridge i Profigold dostępne są w prawie 40 krajach na całym świecie.

RUWIDO - na europejskim rynku austriacka firma zajmuje wiodącą pozycję wśród producentów pilotów zdalnego sterowania na podczerwień. Jest liderem, jeśli chodzi o łączenie w swoich produktach trzech podstawowych cech - funkcjonalności, świetnego projektu i nowoczesnej technologii. Doświadczenie w produkcji urządzeń do sterowania, dla wiodących producentów sprzętu, pozwoliło firmie ruwido zebrać największą bazę danych kodów podczerwieni, co stawia jej produkty na czele uniwersalności obsługiwanych urządzeń.

OMNIMOUNT - OmniMount to amerykański producent wszelkiego rodzaju uchwytów, stojaków i mebli dla branży audio-video. Jest w ścisłej światowej czołówce i konkuruje z innymi światowymi producentami. Jako jeden z niewielu testuje wytrzymałość swoich produktów w specjalnych laboratoriach TUV, osiągając często wyniki kilkakrotnie lepsze niż wskazywane przez producenta. Produkty OmniMount spełniają najbardziej rygorystyczne normy, dlatego mogą być stosowane na rynku profesjonalnym i oferowane w przetargach.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Architektów 67,81-528 Gdynia
Telefon: +48586683180
E-mail: info@kconsult.pl
Web: www.kconsult.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)