Razem 26 031 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
EXTEND sp. z o.o. powstała w lutym 2010 roku. Działa na terenie województwa Śląskiego i Opolskiego.
EXTEND sp. z o.o. zajmuje się zarządzaniem oraz obsługą nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Pragnę Państwu zaoferować usługi naszej firmy dotyczące zarządzania częścią wspólną Państwa nieruchomości. Wnosimy nową jakość w obsłudze nieruchomości, a naszą pracę wykonujemy profesjonalnie.
Współpracujemy z firmami zapewniającymi całodobową opiekę nad wspólnotą mieszkaniową (awarie wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, elektryczne, itp.), oraz z firmami utrzymującymi porządek na posesji i terenach przyległych. Ponadto korzystamy z usług doświadczonych inspektorów budowlanych i konserwatorów, posiadających odpowiednie uprawnienia, dbających o stan techniczny budynków i instalacji.
Niezależnie od bieżącej obsługi nieruchomości nasi pracownicy nieodpłatnie wykonują drobne naprawy na rzecz właścicieli lokali (uszczelnienie kranu, wymiana baterii itp). W celu zabezpieczenia płynności finansowej wspólnoty w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych u właściciela lokalu (np. utrata pracy) przygotowujemy niezbędne dokumenty do dofinansowania lokalu przez MOPS.

Zapraszam do współpracy właścicieli budynków mieszkalnych i nieruchomości komercyjnych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Gliwice Ulica: Jasnogórska 11 pok. 104 Kod pocztowy: 44-100
Telefon: +48601155803
E-mail: adm.extend@wp.pl
Web: www.extend.gliwice.info.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)