Razem 27 054 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Eltkom powstała w 1999 roku. Prowadzimy sprzedaż internetową jak i w tradycyjnym sklepie. Zajmujemy się sprzedażą głównie sprzętu fotografii cyfrowej, sprzętu związanego z cyfrową techniką. Staramy wyróżniać się solidnością, niskimi cenami, oraz co najważniejsze traktujemy klienta indywidualnie i zawsze staramy się aby klient przede wszystkim nabył towar dla siebie odpowiedni.

Oferujemy aparaty cyfrowe, lustrzanki, akcesoria do aparatów, drukarki, obiektywy.
Proponujemy sprzęt markowy jak i tańszy mniej renomowanych firm, tak aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego.
Cały asortyment objęty jest gwarancją, jest nowy, oryginalnie zapakowany. Wyjątkiem mogą być niektóre towary ale zawsze bardzo wyraźnie jest to zaznaczone. Jeśli w ofercie sklepu nie ma szukanego towaru, prosimy o zapytanie w formie maila, faksu lub telefonu - być może mamy to w ofercie lub będziemy mogli sprowadzić.

W przyszłości planujemy rozpocząć obrót wtórny sprzętu cyfrowego (głównie aparatów cyfrowych) w związku z czym będzie można nabyć przyzwoity używany sprzęt za niewielkie pieniądze. Cały czas staramy się rozszerzać naszą ofertę przede wszystkim w akcesoriach foto gdyż liczba właścicieli aparatów cyfrowych ciągle rośnie i przewidujemy popyt na osprzęt zwiększający możliwości aparatów cyfrowych taki jak: filtry, tulejki, konwertery, obudowy podwodne.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Plac Wojska Polskiego 9,43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48338212937
E-mail: foto@eltkom.pl
Web: www.eltkom.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)