Razem 29 424 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
STIGAL - producent maszyn CNC (cięcie plazmowe, tlenowe, spawanie, maszyny specjalne)
W oparciu o nowoczesne systemy modelowania 3D tworzą maszyny zaliczane do ścisłej czołówki wśród producentów tego typu urządzeń. Przecinarki plazmowe budowane są przez zespół inżynierów – specjalistów z zakresu mechaniki i budowy maszyn, którzy wprowadzając nowatorskie rozwiązania powodują, że produkty firmy Stigal stają się wzorem, zarówno pod względem niezawodności, precyzji jak i wydajności pracy.
Specjalizują się w produkcji maszyn sterowanych CNC do cięcia plazmowego i tlenowego oraz maszyn specjalnych automatyzujących procesy spawalnicze.
System zarządzania firmy sprawia, że Stigal „opiekuje się” każdą swoją maszyną, dzięki czemu użytkownik zawsze może liczyć na wsparcie techniczne.
Bogate wyposażenie standardowe maszyn oraz szeroka gama wyposażenia opcjonalnego sprawiają, iż maszyny firmy Stigal znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, (branża wentylacyjna, producenci kotłów CO, producenci kontenerów, producenci maszyn i urządzeń, branża konstrukcji stalowych, firmy usługowe, zakłady remontowe i wiele innych).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 59-220 Legnica Nowodworska17
Telefon: +480767217105
E-mail: stigal@stigal.pl
Web: www.stigal.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)