Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma istnieje od 2001 roku. Na początku prowadziliśmy wyłącznie sprzedaż detaliczną wykorzystując do tego internet. Z czasem rozszerzyliśmy działalność.

Na obecną chwilę poza sprzedażą w naszym sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.balter.pl prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Oferujemy produkty renomowanych marek: Bionaire, Holmes, Boneco, Air-O-Swiss, Venta, Kollron, Microwell. Skupiamy się przede wszystkim na sprzedaży nawilżaczy, oczyszczaczy i osuszaczy powietrza, wentylatorów i termowentylatorów, barometrów, termohigrometrów i stacji pogody.

Większość z tych urządzeń przeznaczona jest do domów i biur. Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe produkty i nowe marki. Staramy się zapewnić Państwu dostęp do najlepszych urządzeń w danej dziedzinie oferowanych w atrakcyjnych cenach.

Do zakupów w naszym sklepie w Gdańsku Wrzeszczu lub w sklepie internetowym dostępnym pod adresem www.balter.pl zapraszamy wszystkich, którzy szukają dobrych produktów. Firmy i sklepy zapraszamy do współpracy z nami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Do Studzienki 28, 80-227 Gdańsk
Telefon: +48583458094
E-mail: biuro@falmar.pl
Web: www.falmar.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)