Razem 27 441 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
HOME-ART. To dynamicznie rozwijająca się Firma specjalizująca się w dostarczaniu gotowych rozwiązań i technologii aplikacji wszelkiego rodzaju produktów chemicznych takich jak FARBY, LAKIERY, BEJCE, WOSKI, SZPACHLE, EMALIE, SMARY, SZKLIWA, SILIKONY, MASY BITUMICZNE, PIANKI PĘCZNIEJĄCE itp. Szukamy oszczędności w procesach produkcyjnych i usługowych, poprawiamy wydajność i ergonomię pracy.

Nasze i Państwa sukcesy zapewnią nam pewni i sprawdzeni dostawcy, którzy wiodą prym na tym specjalistycznym i wymagającym rynku. Nasi Partnerzy otaczają nas troskliwą opieką i dbają o wyskoki poziom kwalifikacji naszego personelu organizując regularne szkolenia na wysokim poziomie zaawansowania. Szkolenia odbywają się na terenie całej Europy dzięki temu jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi.

Główni dostawcy to: KREMLIN, REXSON, GRACO, PFT, SAMES, AIRPRESS DeVILBISS , BINKS , RANSBURG.
Firmy, które są liderami w swojej klasie produktów, my dzięki naszemu doświadczeniu i kadrze fachowców pracujących i współpracujących przygotowujemy dla Państwa oferty na starannie wyselekcjonowane urządzenia.

Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług jest procedura sprawdzania i testowania urządzeń; każde urządzenie zanim zostanie sprzedane jest testowana u klienta w jego warunkach pracy lub w naszych działach technicznych na surowcach powierzonych przez Państwa.

Standardem jest szkolenie personelu upoważnionego do obsługi urządzeń przez naszych techników i serwisantów. W trosce o Państwa proces produkcyjny oferujemy serwis w ciągu 24 h od momentu zgłoszenia lub 24h na dobę, jak również serwis prewencyjny wybór należy do Was.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 87-100 Toruń Złotej Rybki 16
Telefon: +48500515930
E-mail: info@homeart.com.pl
Web: www.homeart.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)