Razem 27 441 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nie jesteśmy agencją nieruchomości. Jesteśmy firmą inwestycyjną, która obraca nieruchomościami na własny rachunek. Zajmujemy się solidnym przygotowaniem działek do procesu budowy Twojego domu.
Województwo: mazowieckie
Powiat: pruszkowski
Gmina: Nadarzyn
Miejscowosc: Stara Wieś
Ulica: Grodziska 64
Jest to inwestycja planowana na lata 2008-2010 w gminie Nadarzyn. Kompleks działek budowlanych znajdujący się 3 kilometry od "trasy katowickiej (S8)" oraz 10 km od centrum handlowego "Janki
Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza dla tego terenu zabudowę o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługi towarzyszące (handel detaliczny, ochrona zdrowia, opieka społeczna, gastronomia, kultura, turystyka, sport, obsługa nieruchomości), pod warunkiem, że działalność nie spowoduje ruchu transportu ciężkiego powyżej 3,5 tony.

Dopuszczalna wysokość zabudowy:
- mieszkaniowej jednorodzinnej do 2,5 kondygnacji
- usługowej do 1,5 kondygnacji
Opis otoczenia:
Stara Wieś to miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój i ciszę, bliskość malowniczych terenów zielonych i lasów. Dodatkowym atutem jest bliskość Warszawy i lokalizacja przy trasie katowickiej. Wieś rozwija się bardzo szybko, nabierając coraz bardziej miejskiego, ale urokliwego spokojnego charakteru. Wciąż przybywa nowych sklepów i zakładów usługowych w całej gminie Nadarzyn, co ułatwia znacznie mieszkańcom gminy załatwienie najpotrzebniejszych spraw.

Z Nadarzyna do Warszawy można dojechać w 30 minut korzystając z usług MZA oraz PKS. Podróż samochodem do lotniska Okęcie w Warszawie trwa ok. 20 minut.

Na terenie gminy jest bardzo niewielki wskaźnik bezrobocia, co skutkuje możliwością znalezienia nowego zatrudnienia, gdyby zaszła taka potrzeba.

W bliskiej odległości, tj. ok. 500 m od naszego osiedla znajduje się jeden z chronionych parków krajobrazowych na terenie gminy. Dodatkowo możecie Państwo spacerować malowniczymi pieszymi szlakami turystycznymi, gdzie można podziwiać pomniki przyrody i rezerwaty przyrodnicze - Młochowski Łęg i Młochowski Grąd.

Na terenie gminy znajdują się liczne przedszkola, szkoły podstawowe oraz gimnazjum, w oddalonym o ok. 2,5 km Nadarzynie.
Uzbrojenie: prąd, woda, gaz
Komunikacja: autobus miejski
Właściwości otoczenia: trasy rowerowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Grodzisk Mazowiecki Ulica: ul. Konspiracji 13/1 Kod pocztowy: 05-825
Telefon: +48604821762
Web: qnieruchomosci.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)