Razem 29 179 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Paganini Transport Spedycja Logistyka mieści się w Krzeszowicach. Już od 10 lat zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Jednocześnie nieustająco pracujemy nad unowocześnieniem i podniesieniem standardów świadczonych usług. Transport krajowy i międzynarodowy, magazynowanie, dystrybucja – to dziedziny, w których Paganini gwarantuje jakość, terminowość i kompleksową obsługę.
Firma świadczy usługi transportowe na terenie Polski i Europy, również w krajach spoza Unii Europejskiej, podejmując się najtrudniejszych wyzwań. Z największą starannością realizujemy zlecone zadania oraz dobieramy kompetentnych i doświadczonych współpracowników. System lokalizacji pojazdów i całodobowy kontakt z dyspozytorem, to dodatkowa gwarancja dla klienta.
Paganini to kompleksowa obsługa transportowa. Oferuje wiec przewóz pojazdami takimi jak chłodnie (m.in. dwu grodziowe, z podwójną podłogą), kontenery, izotermy, plandeki, coilmulde, jumbo i in.
W zakresie logistyki, trzy nowoczesne magazyny przeładunkowe, komplementacyjne i konsygnacyjne w Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy, to ogromne powierzchnie paletowe, o temperaturach przechowywania do -30ºC. W ramach usług spedycyjnych zapewniamy wybór trzech pakietów - Standard, Partner i Prestiż. Szczegóły oferty na stronie internetowej www.paganini.pl.
Centrum konsultingowe przy firmie Paganini, analizując każde zlecenie, pomaga dopasować adekwatne usługi, ofertę i zakres czynności, takich jak przyjęcie towaru, magazynowanie transport, dystrybucja, dokumentacja itp.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – podnosimy jakość, obniżamy ceny.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Krzeszowice Ulica: ul. Kazimierza Wyki 12 Kod pocztowy: 32-065
Telefon: +48(0-12)258-11-55
E-mail: biuro@paganini.pl
Web: www.paganini.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)