Razem 31 378 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Szanowni Państwo,
Serdecznie witamy na stronach sklepu internetowego firmy Euromar. Od kwietnia 1999 roku Euromar jest wiodącą w południowej Polsce hurtownią akcesoriów i części zamiennych do telefonów komórkowych. Naszych Klientów zapraszamy do sklepu internetowego oraz salonu w Bytomiu przy ulicy Chorzowskiej 27c.
Dzięki naszej wiedzy na temat produktów z gamy akcesoriów do telefonów komórkowych nabytej na przestrzeni kilku lat jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości.
Oferujemy duży asortyment produktów oraz najkorzystniejsze na rynku ceny.
Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi importerami oraz producentami.

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców zajmujących się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów GSM oraz serwisem telefonów komórkowych. Ceny prezentowane na stronie internetowej są ustalone na poziomie wyjściowym. Nie uwzględniają rabatów jednorazowych udzielanych w zależności od wielkości zamówienia. Klientom przysługują też rabaty stałe, które ustalane są na podstawie obrotów miesięcznych. Przy podpisaniu umowy o współpracy proponujemy również dogodne warunki kredytowe.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się być elastyczni i dopasowywać ofertę, warunki sprzedaży oraz rozwiązania informatyczne do potrzeb odbiorców.
Stawiamy na zaufanie i dobre relacje z naszymi klientami będąc uważnymi na wszelkie ich propozycje oraz uwagi krytyczne.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia sprzedawca ma prawo potwierdzić je telefonicznie lub poprzez e-mail. Zamawiający są informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.W przypadku braku towaru na stanie, Zamawiający jest informowany o tym poprzez pocztę elektroniczną, W szczególnych przypadkach może zostac wydłużony czas realizacji zamówienia.Do każdej przesyłki dołączamy paragon, który jest potwierdzeniem dokonania zakupu. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (wypełnił w formularzu zamówienia pola Nazwa firmy oraz numer NIP) otrzyma fakturę VAT.Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy.Jesteśmy zobowiązani do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych są zapisane w polityce prywatności firmy.
Oświadczamy iż publikowane w niniejszym serwisie informacje nie są ofertą w rozumieniu art. 66 KC.
Prezentowane znaki towarowe, nazwy własne, logotypy i dane techniczne zostały wykorzystane w celach informacyjnych.
Korzystanie z witryny jest równoznaczne z akceptacją powyższych warunków.
W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących strony WWW prosimy o kontakt.

Na akcesoria udzielamy 6,12 oraz 24 miesiące gwarancji.

Ewentualne wady lub uszkodzenia produktu ujawnione w okresie gwarancji będą usunięte bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych, lecz w uzasadnionych przypadkach termin ten może ulec przedłużeniu, jednak nie dłużej niż do 21 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do gwaranta. Uwaga! Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.
Reklamującemu przysługuje prawo do:
- wymiany natychmiastowej na towar fabrycznie nowy, posiadający te same lub zbliżone, nie gorsze parametry techniczne i eksploatacyjne,
- korekty faktury,
w przypadku jeśli serwis gwaranta uzna, że usunięcie wady nie jest możliwe.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne oraz celowe.
Uszkodzony towar wysyłają Państwo na adres naszej siedziby opatrzony szczegółową specyfikacją wad i uszkodzeń. Dowodem uprawniającym do zgłoszenia reklamacji jest numer i data dokumentu handlowego lub kserokopii dokumentu zakupu.
Po dokonaniu naprawy lub po wymianie towaru na nowy Gwarant odsyła sprzętu na swój koszt.

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany, otwierany z opakowania, nie zostały zerwane plomby, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy zaopatrzyć w otrzymaną wraz z nim fakturę, lub paragon, oraz kartę gwarancyjną.
Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem lub przekazem pocztowym.
Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy towary zawarte w naszej ofercie. Każdy produkt został wielokrotnie sprawdzony i pozytywnie zaopiniowany przez naszych odbiorców i ich klientów detalicznych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 41-902 Bytom ul. Chorzowska 27c
Telefon: +48032/282-61-39
E-mail: sklep@gsm-akcesoria.pl
Web: www.gsm-akcesoria.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)