Razem 27 835 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma GC-System została założona w 2006 roku. Od początku swojego istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

W ofercie znajdują się wszelkie urządzenia i podzespoły związane z produkcją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych, oraz szeroko rozumiane urządzenia peryferyjne. Sprzedajemy również komputery przenośne liczących się producentów. W naszej ofercie znajduję się równięż kompletny sprzęt do nawigacji satelitarnej.

świadczymy kompleksowe i zaawansowane usługi w zakresie serwisu komputerowego na terenie Warszawy. Jesteśmy nastawieni na świadczenie szeroko pojętych usług w zakresie:

- systemowym (wsparcie telefoniczne, opieka nad systemami, kontrola antywirusowa, instalacja i naprawa oprogramowania)
- sprzętowym (kompleksowa realizacja przedsięwzięć informatycznych, instalacje i wdrożenia, serwis drukarek, monitorów, komputerów stacjonarnych i przenośnych, konserwacje)
- sprzedaży (dobry towar po cenach konkurencyjnych, dostarczony uprzejmie i profesjonalnie).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sukces naszej firmy zależy przede wszystkim od tego, jak dobrze spełnimy swoje zobowiązania w stosunku do Klientów. Dlatego też filozofią działania firmy GC-System jest dążenie do zapewnienia pełnej satysfakcji Klientów przez świadczenie usług serwisowych najwyższej jakości, spełniającej ich wymagania i wyprzedzającej oczekiwania, oraz zapewniając im jasno sformułowane zasady współpracy, profesjonalną i miłą obsługę.

Przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić !
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul Soczi 6 02-760 Warszawa
Telefon: +48(22)885-22-50
Telefon 2: +48506-666-118
E-mail: gcsystem@gcsystem.pl
Web: www.gcsystem.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)