Razem 26 313 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Willim Consulting to agencja doradcza powstała z potrzeby realizacji kreatywnych koncepcji oraz z pragnienia samodzielności i podejmowania śmiałych wyzwań.
Świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług doradczych z zakresu:
• doradztwa personalnego
• zarządzania projektami rekrutacyjnymi
• doradztwa marketingowo - handlowego
• doradztwa organizacyjno – biznesowego,
• poradnictwa zawodowego osób dorosłych oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
• analizy i redagowania CV i Listów Motywacyjnych
• szkoleń
Willim Consulting opracowuje kompleksowe kampanie reklamowe, efektywnie buduje pozytywny wizerunek Klientów, wspomaga działania marketingowe Klientów, oferuje pełną obsługę dla firm i osób prywatnych.

Willim Consulting to zespół kreatywnych ludzi, doświadczonych i wykształconych profesjonalistów, powiązanych z branżami reklamy oraz doradztwa personalnego. Duże doświadczenie osób tworzących agencję powoduje, że Willim Consulting jest firmą elastycznie dostosowującą się do potrzeb i wymagań Klientów. Jej priorytetową sprawą jest zadowolenie Klientów ze współpracy – tak od strony finansowej, jak również od strony jakości i terminowości świadczonych usług. Owo pragmatyczne podejście do potrzeb Klienta, połączone z bardzo szerokim zakresem oferowanych usług, a także z doskonałymi pomysłami i efektywną realizacją wszelkich zleceń jest głównym wyróżnikiem Willim Consulting na krajowym rynku konsultingowym. Kreatywność jest motywem stale obecnym na każdym etapie pracy agencji – od strategicznej analizy sytuacji, przez syntezę i opracowanie wyników, aż po realizację projektu. Tym samym Willim Consulting gwarantuje satysfakcję Klienta z efektów przeprowadzonych projektów doradczych.
Willim Consulting to nie tylko pracownicy, ale to przede wszystkim Klienci, dzięki którym mamy szansę rozwijać swój biznes. Szczególnie cenimy sobie uczciwość, dlatego działamy na zasadach poufności: jesteśmy uczciwi wobec Naszych Klientów, budujemy zaufanie, poprzez respektowanie poufności powierzonych nam informacji.
Mamy nadzieję, że oferta agencji Willim Consulting spotka się z Państwa żywym zainteresowaniem. Mamy również nadzieję, że będą Państwo zainteresowani współpracą z naszą agencją.


Profil właściciela Willim Consulting

Właściciel serwisu jest ekonomistą, doświadczonym konsultantem HR i ekspertem ds. komunikacji biznesowej. Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe, poparte zdobytym wykształceniem z zakresu ekonomii, psychologii, matematyki.
Obszary jego doświadczenia obejmują następujące elementy: rekrutacja, selekcja, testy selekcyjne, systemy ocen okresowych, audyt personalny, opisy stanowisk pracy, przygotowywanie i redagowanie materiałów promocyjnych od strony treściowej i graficznej, redagowanie tekstów, pisanie poradników.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Nowy Sącz Ulica: Batorego 81 g/7 Kod pocztowy: 33-300
Telefon: +48661145986
E-mail: willim@willimconsulting.pl
Web: www.willimconsulting.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)