Razem 29 479 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma działa na terenie całego kraju. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest udzielanie pomocy w wykorzystywaniu funduszy Unii Europejskiej w ramach programów operacyjnych współfinansowanych z funduszy strukturalnych oraz programów wspólnotowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa prawnego i finansowego, opracowujemy strategie rozwoju, jak również plany inwestycyjne dla przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego oraz osób fizycznych uwzględniających wykorzystanie w swych działaniach funduszy unijnych.

Całościowe usługi consultingowe świadczymy z powodzeniem już od 2003 r. Rzetelną pracą oraz profesjonalnym podejściem do zleconych zadań, a także skutecznością działań zdobywamy pełne zaufanie naszych klientów, których grono powiększa się stale od początku działalności firmy.

HADO Group działa skutecznie także dzięki starannie opracowanej strukturze wewnętrznej, zapewniającej każdemu z nas określone miejsce w zespole i pełną kontrolę nad realizacją projektów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kraków Ulica: Mogilska 43 Kod pocztowy: 31-545
Telefon: +48606160772
E-mail: biuro@hado.com.pl
Web: www.hado.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)