Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
www.e-otr.com to interaktywna możliwość komunikacji, informacji i transakcji elektronicznych. Trafiają do nas ludzie poszukujący wszechstronnej wiedzy oraz chcący dokonać wygodnego zakupu on-line.

Naszym celem jest wykorzystanie nowoczesnych technologii do usprawnienia procesu sprzedaży, jak również wsparcie i zbudowania długotrwałej współpracy z firmami z branży oponiarskiej.
Image Image
Pragniemy, aby nasz serwis nie spełniał tylko funkcji informacyjnej i handlowej lecz stanowił dostęp do praktycznych informacji dla kupujących oraz pośredniczących w sprzedaży produktów i usług.

Stawiamy na zaawansowaną bazę danych o każdym proponowanym produkcie dzięki czemu klient może dokonać szybkiego, a przede wszystkim trafnego wyboru. Dodatkowo dajemy możliwość kontaktu z naszym ekspertem, który odpowie na każdą Państwa wątpliwość.

Katalogi produktów zawierają opisy, parametry techniczne, zdjęcia. Opracowaliśmy również podstawowe informacje dotyczące opon przemysłowych, aby przybliżyć Państwu specjalistyczną terminologię. Chcemy pomóc swojemu użytkownikowi na każdym etapie procesu zakupu, dlatego w serwisie zawarliśmy informacje organizacyjne, techniczne, kartoteki produktów. Witryna umożliwia zapoznanie się z ofertą produktów, ich porównanie oraz złożenie zamówiania w systemie B2B po zalogowaniu się do systemu.

W naszej ofercie posiadamy opony przemysłowe do maszyn budowlanych i górniczych w szczególności ładowarek, wozideł przegubowych, sztywnoramowych, koparko-ładowarek. Proponujemy również opony do wózków widłowych zarówno pneumatyczne, jak i pełne.

ImageImageImage

Przedstawiona oferta nie jest i nie może być pełna. Prosimy pytać o wszystko co Państwa interesuje a tyczy się opon przemysłowych i akcesorii do nich. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Pełna gwarancja producentów na wszystkie oferowane produkty oraz kompetentni doradcy umożliwią Państwu dokonanie bezpiecznych zakupów w naszym sklepie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Opalińska 5/7 lok.16, 01-739 Warszawa
Telefon: +48603808018
Fax: +48223984363
E-mail: uwagi@e-otr.com
Web: www.e-otr.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)