Razem 30 057 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sezon wymiany opon na zimowe już trwa. Uruchomiliśmy dla Państwa punkt wymiany opon. Gratisowa wymiana opon w samochodach przy dokonaniu zakupu opon w naszej firmie.

Aktualnie w naszej ofercie ponad 5000 rodzajów opon do wszystkich rodzajów samochodów. Podstawowe cenniki opon znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Jeśli chcesz rabat na zakup opon - zadzwoń, zapytaj, umów się na wykonanie usługi.

Czekasz na wymianę opon więcej niż 1 godz ? Zapraszamy do nas. Punkt wymiany opon bezpośrednio w naszej firmie. Wymieniamy opony z uśmiechem, szybko, tanio, a nawet bezpłatnie ( przy zakupie opon z naszego magazynu ) . Prowadzimy sprzedaż opon hurtową i detaliczną.


Historia naszej firmy rozpoczęła się ponad 17 lat temu w roku 1989 w którym powstała firma Eland .
Zakresem działania w momencie powstania i przez okres następnych 4 lat było świadczenie usług transportowych.
W 1992 roku firma Eland wyprodukowała pierwsze akumulatory i od tego czasu branża akumulatorów stała się wiodąca w naszej działalności ( akumulatory podkarpacie ). Oferujemy również akumulatory rolnicze, dodatkowo w naszej ofercie znajduje się klimatyzacja samochodowa.
Następnym krokiem było rozpoczęcie produkcji i regeneracji baterii trakcyjnych oraz baterii stacjonarnych.
Od 1997 roku naszą działalność poszerzyliśmy o naprawę instalacji elektrycznych, elektronicznych ,rozruszników i alternatorów do wszystkich typów aut osobowych , dostawczych i ciężarowych.

Uruchomienie serwisu oponiarskiego w 1999 roku,to kolejny etap w rozwoju firmy.
Działalność opartą na powyższych elementach prowadziliśmy do roku 2006 ,kiedy to sytuacja rynkowa wymagała od nas podjęcia decyzji ,czy prowadzić działalność w takiej formie ,czy też znaleźć inwestora finansowego i przy jego pomocy rozszerzyć i zintensyfikować swoje działania na rynku motoryzacyjnym.
Proces pozyskiwania inwestora zakończył się sukcesem i w lipcu 2006 roku na bazie firmy Eland ,która w całości została wniesiona aportem do nowego przedsiębiorstwa powstała firma EKOMOT sp. z o. o.

Obecnie firma EKOMOT bazując na kilkunastoletnich doświadczeniach produkuje i regeneruje baterie trakcyjne do wszystkich typów wózków widłowych i transportowych,oraz jest dystrybutorem firmy "JENOX" wiodącego producenta akumulatorów na rynku polskim.

Oczywiście w dalszym ciągu prowadzimy naprawy instalacji samochodowych,oraz naprawę i i sprzedaż wszystkich typów rozruszników i alternatorów.
Od września 2006 roku oprócz pełnego serwisu oponiarskiego oferujemy klientom hurtowym
na terenie Polski południowo -wschodniej opony nowe i bieżnikowane najbardziej uznanych producentów z Polski, Europy i Azji do wszystkich typów pojazdów samochodowych,oraz maszyn rolniczych i budowlanych.
Dodatkowo mamy także w ofercie felgi aluminiowe niemieckiej firmy "Tomason" których jesteśmy bezpośrednim importerem.
Uzupełnieniem naszej oferty są opony używane w bardzo dobrym stanie, importowane przez nas z krajów Europy Zachodniej.
Na terenie naszego zakładu prowadzimy także sprzedaż detaliczną powyższych opon.
W miesiącu lutym rozszerzyliśmy naszą ofertę o serwis klimatyzacji samochodowych ,a więc jako pierwsi w Łańcucie mamy możliwość sprawdzenia i napełnienia klimatyzacji samochodowych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Podzwierzyniec 2, 37-100 Łańcut
Telefon: +48172253286
Telefon 2: +48172257685
Fax: +48172257685
E-mail: ekomot@ekomot.pl
Web: www.ekomot.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)