Razem 31 155 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Prowadzącym i przejmującym działalność gospodarczą (w tym podczas kryzysu) umożliwiamy kontrolę nad wykonywanymi w niej zadaniami przy osobistym zaangażowaniu klienta zgodnym z jego oczekiwaniami. Polecamy techniki poprawiające jakość i efektywność w zarządzaniu dzięki oszczędności czasu i obniżaniu kosztów oraz oferujemy systematyczne konsultacje w tym zakresie.

W planowaniu strategii rozwoju oraz zarządzaniu proponujemy ożywianie działalności gospodarczej poprzez wykonanie analizy wszystkich już istniejących zasobów i budowanie na ich podwalinie nowych jakości. Integrując zastane rozwiązania z nowymi pozostawiamy możliwość odwrócenia procesu, co gwarantuje naszym Klientom samodzielne kreowanie efektu końcowego.

W przypadku wprowadzania strategii zarządzania antykryzysowego dla firm również bierzemy pod uwagę aspekt psychologiczny. Podczas szkoleń i przekazywania instrukcji wspomagających wdrażanie koniecznych rozwiązań podejmujemy działania antydepresyjne koncentrując rozproszoną energię personelu na bieżących zadaniach i osiągalnych celach.

Zakładając nowe placówki poczynając od wyboru lokalizacji, rekrutację załogi, strukturalizujemy wszystkie konieczne obszary do uzyskania samodzielności w wykonywaniu zadań. Na życzenie naszych Klientów wspomagamy ich również w podejmowaniu strategicznych decyzji po przekazaniu placówki pod ich samodzielny zarząd.

Doradzamy pozyskiwanie środków z zewnętrznych, krajowych i zagranicznych, źródeł finansowania prowadzonej działalności w oparciu o wykonaną ocenę efektywności zamierzeń rozwojowych i inwestycyjnych Klienta.

Na podstawie przeprowadzanych analiz zadań na poszczególnych stanowiskach pracy organizujemy warsztaty szkoleniowe uwzględniające potencjał pracowników, indywidualny charakter firmy i oczekiwania Klienta, kładąc główny nacisk na udrożnienie kanałów komunikacji przy jednoczesnym propagowaniu zasad etyki i wartości wyznawanych w jego firmie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Gdynia Ulica: Demptowska 117 Kod pocztowy: 81094
Telefon: +48602647495
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)