Razem 28 398 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Portal alufelgi.pl prowadzony jest przez firmę INBUD FARO S.A. z siedzibą w Lublinie, przy ul, Antoniny Grygowej 27.

Firma Inbud – Faro zajmuje się dystrybucją opon i felg do wszelkiego rodzaju pojazdów. W branży felg i opon firma działa od 1996 roku.

W ciągu kilkunastu latach obecności na rynku niewielka lokalna firma Inbud-Faro jest obecnie prężnie rozwijającym się dystrybutorem o ugruntowanej pozycji na rynku felg i opon w Polsce, wchodzącym na rynki międzynarodowe.

Oferujemy szeroką gamę produktów: felgi stalowe i aluminiowe, opony, części zamienne do samochodów Daewoo, akumulatory, oleje i akcesoria wulkanizacyjne. Można u nas znaleźć wszystko, co wiąże się z dziedziną kół samochodowych, zawsze w atrakcyjnej cenie.

Reprezentujemy producentów o uznanej renomie na całym świecie. W ciągłej sprzedaży oferujemy kilkadziesiąt tysięcy nowych opon i felg do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i przemysłowych, motocykli, rowerów i innych pojazdów.

Wofercie znajdują się zarówno opony uniwersalne, wielosezonowe, jak i letnie, zimowe, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, czy występujące w nietypowych rozmiarach.

Obecnie INBUD-FARO S.A. jest wyłącznym importerem na Polskę takich marek felg aluminiowych jak: MAK, ALUTEC, TSW, TSR oraz legendarny BBS.

Siedziba firmy mieści się w Lublinie. Po kilkukrotnych zmianach lokalizacji, firma wybudowała własny, nowoczesny obiekt biurowo – magazynowy przy ulicy Antoniny Grygowej 27.

Poza tym firma posiada 3 oddziały: w Kielcach, Warszawie i Rumi. Ten ostatni oddział oprócz obsługi klientów z regionu pomorskiego pełni też jeszcze jedną ważną funkcję. Ponieważ Inbud-Faro importuje znaczne ilości felg i opon, jest on dodatkowym magazynem służącym do sprawnego rozładowywania kontenerów wpływających do Gdyńskiego portu, o zapewnia usprawnienie i redukcję kosztów dystrybucji felg i opon.

Sieć dystrybucji Inbud-Faro pokrywa teren całego kraju, a plany zakładają otwieranie kolejnych oddziałów w najbliższych latach, przede wszystkim w regionach o największym potencjale rozwoju.

Obecna pozycja firmy jest rezultatem kilku podstawowych czynników, na których budujemy swoją strategię:

*
oświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie rozpoznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz zmiany zachodzące na rynku i szybko na nie reagować
*
zaufania, jakim darzą nas nasi partnerzy przez wiele lat bliskiej współpracy - wprawna i rzetelna obsługa sprawia, że klienci chętnie do nas wracają czując się mile widziani
*
nowoczesnego systemu zarządzania oraz możliwości kapitałowych. Dzięki temu możliwy jest dynamiczny rozwój oferty firmy i wprowadzania nowych produktów, a z drugiej, zapewniona jest stabilność funkcjonowania firmy
*
doskonałej bazy magazynowej i logistycznej zapewniającej sprawną obsługę zarówno dostaw towarów jak i klientów
*
wielu lat bliskiej współpracy z naszymi dostawcami. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom szeroką ofertę, atrakcyjne warunki zakupu i bieżącą dostępność towarów - czyli być dla nich solidnym partnerem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: A. Grygowej 27 , Lublin 20-260
Telefon: +48817104166
Fax: +48817104165
Web: www.alufelgi.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)