Razem 27 233 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
TM Technologie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest, wiodącym na rynku polskim, producentem modułów awaryjnego zasilania jak również opraw ewakuacyjnych. Nasze produkty spełniają wymagania norm europejskich dotyczące oświetlenia awaryjnego w obiektach użyteczności publicznej. Wysoka jakość naszych wyrobów oraz jasno określone cele i zadania w pełni zadowalają naszych Kontrahentów. Stale wzrastający eksport naszego asortymentu przyczynia się do rozwoju oraz sukcesów firmy.
Staramy się być solidnym i profesjonalnym partnerem w interesach dlatego też nasi Klienci doceniają nasze działanie i wpływa to pozytywnie na owocnie rozwijającą się współpracę.
Nasz dział handlowy oraz konstrukcyjny stale służy pomocą w zakresie doboru towaru jak również doradztwem technicznym.

Polityką nadrzędną firmy jest jakość naszych produktów o czym świadczą posiadane przez nas wyroby. Produkowane przez nas oprawy oświetleniowe można stosować zarówno jako awaryjne jak i ewakuacyjne. W zależności od potrzeb Klienta wyposażamy je w moduły awaryjnego zasilania z funkcją AUTOTEST, bądź też znajdują zastosowanie w systemach Centralnej Baterii jak i systemie monitoringu oświetlenia DATA-S.
Ponadto w naszej ofercie znajda Państwo oprawy przeciwwybuchowe, które przeznaczone są do oświetlenia pomieszczeń przemysłowych i przestrzeni zewnętrznych, zagrożonych wybuchem mieszanin gazów lub par cieczy palnych z powietrzem, a także mieszanin pyłów lub włókien palonych z powietrzem w strefach zagrożonych wybuchem: Z1, Z2.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 30-390 Kraków Zawiła 65D
Telefon: +48(012)2642424
Web: www.tmtechnologie.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)