Razem 31 393 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma rozpoczęła działalność w 1983 roku i od początku działa w branży motoryzacyjnej. Od 1999 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Mitsubishi.. Swiadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne w serwisie wyposażonym w najnowocześniejsze urządzenia mechaniczne i diagnostyczne.

Prowadzimy również komisową sprzedaż samochodów wszystkich marek.
Firma posiada specjalistyczny serwis ogumienia znajdujący się w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 147. Zapraszamy do zakupu i wymiany ogumienia jak również do bieżących napraw opon.


W naszym asortymencie posiadamy pojazdy o przeznaczeniu osobowym, sportowym oraz terenowym. Pragniemy w skrócie przedstawić Państwu szeroką gamę naszych samochodów, których konstrukcje oparte są na doświadczeniach czerpanych ze sportu motorowego. Nowością w marce Mitsubishi jest nowy Lancer Sportback oraz Outlander.
Natomiast dla osób ze sportowymi aspiracjami polecamy Mitsubishi Evo X, które dysponuje fantastycznymi osiągami i super trakcją.
Dla miłośników jazdy terenowej 4X4 w ciężkim terenie oferujemy model Pajero i L-200 oraz Outlander do jazdy zarówno miejskiej jak i w trochę lżejszym terenie.

Pajero � wytrzymały, a jednocześnie wyrafinowany; elegancka , śmiała i mocna konstrukcja Pajero jest odzwierciedleniem charakteru tego modelu, ale równieżjego prestiżu; ulepszenia w zakresie konstrukcji i technologii obejmują lepsze prowadzenie, mniejszy poziom hałasu i wyższy poziom bezpieczeństwa, a także poprawę osiągów i komfortu jazdy; poza tym Pajero- wielokrotny zwycięzca rajdu Paryż � Dakar jest dostępny w nowej niższej cenie

L-200 � samochód dla klientów prowadzących firmę ze względu na możliwość odliczenia pełnego podatku vat i miłośników jazdy terenowej ze względu na zastosowanie zupełnie nowego, unikalnego napędu na 4 koła; również przestronność wnętrza sprawia, że w samochodzie czujemy się dobrze i komfortowo, jest najbardziej przestronny w swojej klasie.

Outlander � śmiała stylistyka, niezwykła wszechstronność i sportowa dynamika to cechy wyróżniające nowego Outlandera; obrazu dopełnia charakter tego samochodu, który zawdzięcza wspólnym genom z samochodami z napędem 4x4 bijącym wszelkie światowe rekordy; lider sprzedaży w coraz bardziej popularnej klasie SUV.

Lancer Sedan � sportowy sedan, którego oszałamiający wygląd ustępuje jedynie zapierającym dech w piersiach wrażeniom z jazdy, jest przestronny, wygodny oraz posiadana bogate wyposażenie standartowe; zainspirowany pasmem wieloletnich sukcesów w najważniejszych rajdach świata

Lancer EVO X � flagowy produkt marki Mitsubishi, który jest drogową odmianą samochodu rajdowego o niebagatelnej mocy 295KM

Lancer Sportback � zupełnie nowy 5-drzwiowy zawodnik o drapieżnym i sportowym wyglądzie; jazda tym samochodem wywołuje uśmiech zadowolenia przy każdym zakręcie, w przestronnym wnętrzu o wysokiej jakości wykończenia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Śląskie
Adres siedziby: 41-800 Zabrze ul. Myśliwska 2
Telefon: +48322761188
Fax: +48322761160
E-mail: salon@her-gum.com.pl
Web: www.her-gum.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)