Razem 26 479 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "GEOGLOBAL" działa na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Oferujemy standardowe i nietypowe usługi geodezyjne. Odnosi się to zarówno do geodezji inżynieryjnej, jak i geodezji prawnej.
W celu pełnego zaspokojenia potrzeb klientów, współpracujemy z architektami, pracowniami projektowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, pośrednikami nieruchomości, kierownikami i inspektorami budowy oraz firmami budowlanymi.
Staramy się doradzać w procesie budowy, pomagamy w przejściu przez procedury administracyjne.
Pomiary wykonujemy za pomocą tachimetrów elektronicznych i zestawu GPS. Wiedzę i doświadczenie łączymy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych. Wykształcona i zdolna kadra pozwala wprowadzić nowe rozwiązania zależnie od potrzeb klienta. Szczególną wagę przywiązujemy do profesjonalizmu, przejrzystości i uczciwości. Świadczymy usługi za przystępne i realnie skalkulowane ceny, oferując klientowi kompleksową obsługę i doradztwo prawno - techniczne w zakresie zleconego zadania.
Dysponujemy pełnym zakresem usług dla dużych projektów inwestycyjnych oraz dla klientów indywidualnych.
Oferujemy wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
Solidność, profesjonalizm i pracowitość naszego zespołu są gwarantem osiągnięcia pełnego sukcesu w dążeniu do celu. Jeśli cenią Państwo te cechy zapraszamy do współpracy z naszą Firmą i skorzystania z naszej oferty.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 91-141 Łódź Parcelacyjna 14a/64
Telefon: +48426504494
Telefon 2: +48503336080
Web: www.geoglobal.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)