Razem 27 193 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
START arrow O firmie arrow Inbud-Faro dziś

* Polish
* English

Inbud-Faro dziś Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Siedziba Inbud Faro


Po kilkunastu latach obecności na rynku niewielka lokalna firma Inbud-Faro jest obecnie prężnie rozwijającym się dystrybutorem o ugruntowanej pozycji na rynku felg i opon w Polsce, wchodzącym na rynki międzynarodowe.

Oferujemy szeroką gamę produktów: felgi stalowe i aluminiowe, opony, części zamienne do samochodów Daewoo, akumulatory, oleje i akcesoria wulkanizacyjne. Można u nas znaleźć wszystko, co wiąże się z dziedziną kół samochodowych, zawsze w atrakcyjnej cenie.

Reprezentujemy producentów o uznanej renomie na całym świecie. W ciągłej sprzedaży oferujemy kilkadziesiąt tysięcy nowych opon i felg do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych i przemysłowych, motocykli, rowerów i innych pojazdów.
W ofercie znajdują się zarówno opony uniwersalne, wielosezonowe, jak i letnie, zimowe, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, czy występujące w nietypowych rozmiarach. Naszą specjalnością są opony importowane z Dalekiego Wschodu. Byliśmy jedną z pierwszych w Polsce firm importujących je na większą skalę. Obecnie jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę takich marek opon jak: FEDERAL, SPEEDWAYS, MALHOTRA oraz felg aluminiowych: MAK, ALUTEC, TSW, TSR oraz BBS.

Obecna pozycja firmy jest rezultatem kilku podstawowych czynników, na których budujemy swoją strategię:

Doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie rozpoznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz zmiany zachodzące na rynku i szybko na nie reagować.

Zaufania, jakim darzą nas nasi partnerzy przez wiele lat bliskiej współpracy - wprawna i rzetelna obsługa sprawia, że klienci chętnie do nas wracają czując się mile widziani.

Nowoczesnego systemu zarządzania oraz możliwości kapitałowych. Dzięki temu możliwy jest dynamiczny rozwój oferty firmy i wprowadzania nowych produktów, a z drugiej, zapewniona jest stabilność funkcjonowania firmy.

Doskonałej bazy magazynowej i logistycznej zapewniającej sprawną obsługę zarówno dostaw towarów jak i klientów.

Wielu lat bliskiej współpracy z naszymi dostawcami. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom szeroką ofertę, atrakcyjne warunki zakupu i bieżącą dostępność towarów - czyli być dla nich solidnym partnerem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Telefon: +48817104179
Fax: +48817104165
Web: www.inbud-faro.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)