Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Doświadczenia zdobyte w tym czasie gwarantują Państwu wysokiej jakości obsługę.

Od początku naszej działalności oferujemy do sprzedaży różnego rodzaju taśmy samoprzylepne (np. do zamykania kartonów, maskujące, z nadrukiem i wiele innych). Obecnie oferujemy Państwu również wysokiej jakości opony do samochodów terenowych. W naszej ofercie znajdują się tanie opony regenerowane producentów polskich i zagranicznych.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, opony regenerowane uzyskują jakość i parametry porównywalne z nowymi oponami średniej klasy. Opony regenerowane poddawane są takim samym próbom wytrzymałościowym, jak opony nowe, spełniają w związku z tym wszystkie wymogi trwałości i bezpieczeństwa.

Na proponowane przez naszą firmę produkty otrzymujecie Państwo roczną gwarancje.

Jeśli bawi Cię off-road i szukasz jakości za niewygórowaną cenę, to z pewnością zostaniesz naszym stałym klientem.

Warunki współpracy dotyczące sprzedaży opon:

* zamówienia towaru (wyłącznie w formie pisemnej - fax lub mail ) powinno zawierać rozmiar opony, rodzaj bieżnika, ilość sztuk i dane zamawiającego umożliwiające wysyłkę towaru, ewentualnie wystawienie faktury,
* dostawa przy zamówieniach powyżej 20 szt. jednorazowo i w obrębie dawnego województwa krakowskiego jest zawarta w cenie zakupu opon. Istnieje również możliwość wysyłki opon firmą kurierską lub płatnej dostawy naszym transportem,
* płatność gotówką, przelewem lub za pobraniem przez kuriera,
* reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ogólnymi przepisami i warunkami gwarancji.

Dla stałych odbiorców istnieje możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy i rabatów. Zapewniamy również materiały reklamowe, cennik, udział w promocjach i ogłoszeniach reklamowych. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel. (12) 2728030 i 602 357676.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kraków
Adres siedziby: ul. Prochowa 3/7 31-532 Kraków
Telefon: +48126573043
Fax: +48126573043
E-mail: biuro@janpol4x4.pl
Web: www.janpol4x4.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)