Razem 28 403 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Misja firmy
Misją firmy jest podnoszenie standardu życia klientów, poprzez zagwarantowanie im czystej i zdrowej wody.
O Firmie
Firma Aquafilter® posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń do filtracji i uzdatniania wody. Doskonała jakość produktów pozwala na uzyskanie satysfakcji klientów już od ponad 17 lat.
Filtry, urządzenia do uzdatniania wody i instalacje sanitarne, sprzedawane są w 45 krajach, na czterech kontynentach. Obecnie powierzchnia firmy zajmuje 6 ha (60.000 m2) z czego:
- powierzchnia biurowa zajmuje - 1.944 m2,
- powierzchnia produkcyjna zajmuje - 6.800 m2,
- powierzchnia magazynowa zajmuje - 16.575 m2.

Kadra
Wykwalifikowana kadra oraz wieloletnie doświadczenie czynią z nas ekspertów w zakresie filtracji i uzdatniania wody. Jesteśmy prekursorem innowacyjnych rozwiązań.

Logistyka
Nowoczesne magazyny celne oraz krajowe stwarzają ogromne możliwości dystrybucyjno-logistyczne. Z roku na rok powiększamy kubaturę naszych obiektów. Nowoczesne magazyny wysokiego składowania pozwalają na szybkie i sprawne organizowanie transportów. Oferujemy również pomoc przy odprawach celnych. Jako nieliczni posiadamy przywilej uproszczonej odprawy celnej.

Produkcja
Korzystając z wiedzy i doświadczenia doskonale wykwalifikowanych inżynierów oraz projektantów produkty Aquafilter® wyróżniają się doskonałą jakością oraz nowoczesnym wyglądem. Obecnie firma produkuje ponad 90% produktów oraz komponentów. Nadzorujemy i egzekwujemy najbardziej surowe wymogi jakościowe procesów produkcyjnych. Najwyższe standardy technologiczne są nieodłączną częścią naszych działań zwłaszcza, że dotyczą uzdatniania wody pitnej, a co za tym idzie - zdrowia naszych konsumentów. Procesy produkcyjne Aquafilter® spełniają wszelkie Europejskie i Amerykańskie standardy jakości.

Polityka jakości
Starając się osiągnąć pełną satysfakcję klienta usprawniliśmy system realizacji zamówień. Wszystkie wysyłane produkty podlegają podwójnej, wewnętrznej kontroli ilościowej i jakościowej. Każde opakowanie oznaczone jest logiem firmy i posiada szczegółową specyfikację techniczno-handlową.

Oferta produktów Aquafilter®
Oferujemy szeroki wybór urządzeń - od prostych filtrów mechanicznych do skomplikowanych systemów uzdatniających wodę pitną. Nasza oferta dzieli się na produkty do użytku domowego i przemysłowego.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 90-212 Łódź Sterlinga 27/29
Telefon: +48426524086
Web: www.aquafilter.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)