Razem 27 226 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Szanowni Państwo,
Z przyjemnością pragniemy przedstawić ofertę naszej firmy STALMAKON Sp. z o.o.
Systemowo wykonujemy konstrukcje stalowe i elementy konstrukcyjne oraz usługi według indywidualnych zamówień naszych Klientów na podstawie dokumentacji technicznych powierzonych i własnych.
Jesteśmy producentami konstrukcji obiektów, linii produkcyjnych recyklingu płyt CD i DVD, maszyn i urządzeń przemysłowych, ramp hydraulicznych oraz wielu elementów konstrukcyjnych maszyn i urządzeń
Współpracujemy z firmami projektowymi i montażowymi, co pozwala na kompleksowe wykonanie zleceń poprzez cały cykl produkcyjny włącznie z oddaniem obiektów i linii produkcyjnych „Pod Klucz”.
NASZA GWARANCJA

Gwarancja jakości zapewniana jest m.in. poprzez zastosowanie w produkcji nowoczesnej wycinarki plazmowej przy maksymalnym wykorzystaniu materiału i zoptymalizowaniu przebiegu cięcia. Zapewniamy kompleksową, szybką i sprawną obsługę oraz realizację zamówień w krótkim czasie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy usługi wykonywane na własnych
i powierzonych materiałach, gwarantując jednocześnie wysoką jakość i krótki termin realizacji zleceń.
Nasz park maszynowy pozwala zapewnić Państwu obsługę w pełnym wachlarzu prefabrykacji przedprodukcyjnej wykonujemy m. in.: cięcia na żądany wymiar, cięcia pod kątem, przepalania gazowego, fazowania i ukosowania blach oraz malowania podkładami spawalnymi.o.o.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 63-400 Ostrów Wielkopolski KALISKA 61-63
Telefon: +48(62)592-20-20
E-mail: biuro@stalmakon.pl
Web: www.stalmakon.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)