Razem 30 846 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
M&A Byczyna istnieje na rynku od 1998 roku. Zaczynaliśmy jako bieżnikownia opon i stopniowo roszerzaliśmy zakres swoich usług. Na chwilę obecną jesteśmy bieżnikownią opon ciężarowych, bezpośrednim importerem i dystrybutorem opon marki Auston, bezpośrednim przedstawicielem Grupy Goodyear i posiadamy w swojej ofercie opony nowe i używane do samochodów osobowych, dostawczych , ciężarowych wszystkich marek, oraz opony przemysłowe i rolnicze.
Od kilku lat zajmujemy się bieżnikowaniem, naprawą, pielęgnacją i sprzedażą opon. Przez te wszystkie lata dla naszych klientów staliśmy się nie tylko sprzedawcami, lecz przede wszystkim DORADCAMI, pomagającymi dobrać najbardziej dostosowany do potrzeb konkretnej firmy i specyfikacji transportu rodzaj ogumienia. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom jak najwyższych przebiegów za jak najniższą cenę.
U nas zawsze możesz zasięgnąć porady związanej z oponami. Staramy się być firmą przyjazną , otwartą na Państwa potrzeby, i w miarę naszych możliwości wprowadzać coraz to nowe korzystne dla Państwa udoskonalenia i najnowsze technologie. Chcemy również aby nasz serwis internetowy, nie stał się tylko kolejnym miejscem w sieci. Mamy nadzieję że dzięki Wam będzie żył i rozwijał się ku naszej obopólnej korzyści.
Za wszystkimi naszymi działaniami stoją konkretni ludzie. Nie jest to kolejna firma która nagle powstała i chce zaistnieć. My istniejemy i działamy od lat!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Opolskie
Adres siedziby: 46-220 Byczyna ul. Lazara 1
Telefon: +48774134080
E-mail: biuro@opony-byczyna.pl
Web: www.opony-byczyna.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)