Razem 28 941 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma F.H.U. ELEKTRYK wykonuje pomiary elektryczne, bezpieczne instalacje elektryczne oraz efektowne instalacje oświetleniowe dla klientów indywidualnych i firm i sklepów.
Posiadamy specjalistyczną wiedzę, uprawnienia oraz praktyczne umiejętności co jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam prac. To co nas wyróżnia to profesjonalizm, wiedza i doświadczenie!
Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie do końca możesz wiedzieć np. jak optymalnie rozplanować instalację oświetleniową, czy też wybrać osprzęt elektryczny który będzie najodpowiedniejszy do wykończenia Twojego przytulnego domu, w którym chcesz się czuć naprawdę bezpiecznie.
Wychodząc Tobie naprzeciw, nasze usługi elektryczne wzbogacamy nie tylko o bezpłatne doradztwo techniczne. Udzielimy Ci praktycznych rad i wskazówek dotyczących m.in. bezpiecznej eksploatacji, prawidłowego oświetlenia salonu, sypialni czy też przydomowego ogrodu. Dzięki wiedzy inżynierskiej i zastosowaniu przemyślanych rozwiązań technicznych sprawimy, że Twoje rachunki za energię elektryczną zmniejszą się.
Pomożemy Ci przy załatwieniu czynności prawnych związanych z oddaniem instalacji elektrycznej do użytku, a na wykonaną przez nas instalację elektryczną udzielimy Ci 3 lata bezwarunkowej gwarancji!
Jeżeli w swoim domu lub mieszkaniu planujesz założenie nowej bezpiecznej instalacji elektrycznej, jej modernizację, bądź wymianę możesz się z nami skontaktować. Z przyjemnością Cię wysłuchamy, doradzimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 70-111 SZCZECIN POWSTAŃCÓW WLKP.40/8
Telefon: +48914820492
Telefon 2: +480661226513
Web: fhu-elektryk.prv.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)