Razem 30 419 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Serdecznie witamy Państwa na naszych stronach.

Firma " istnieje na rynku od 1996 roku. Początkowo zajmowaliśmy się importem opon wielkogabarytowych produkcji białoruskiej, głównie do wozideł kopalnianych "Biełaz".

Z biegiem czasu zwiększyliśmy asortyment sprowadzanych opon o opony do ładowarek, ciężarówek, maszyn rolniczych i samochodów osobowych. Uzupełnieniem naszej działalności jest sprzedaż akumulatorów, dętek i opony bieżnikowanej. Podstawową formą sprzedaży jest sprzedaż hurtowa, wypełnieniem jest sprzedaż detaliczna i serwis ogumienia.

Dziś jesteśmy jednym z największych importerów opony rosyjskiej i białoruskiej,zostaliśmy wyłącznym importerem akumulatorów marki "WESTA" , sprzedajemy ogumienie wiodących na świecie producentów. Posiadamy dużą sieć odbiorców hurtowychi detalicznych w całym kraju, współpracujemy z najlepszymi firmami w branży.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment opon ciężarowych, osobowych, rolniczychi przemysłowych produkcji rosyjskiej, białoruskiej, ukraińskiej, czeskiej, słowackiej,polskiej i zachodniej.

Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie w branży i znajomość rynku by zagwarantowaćjak najwyższy poziom satysfakcji Naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkienowe propozycje współpracy z kraju i zagranicy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 05-600 Grójec Janówek 36A
Telefon: +48486644506
Fax: +48486644506
E-mail: motrex@motrex.com.pl
Web: www.motrex.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)