Razem 28 906 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Największy w okolicy salon i serwis ogumienia OponMax to największy w okolicy salon i serwis ogumienia. Wykwalifikowana i miła obsługa udzieli Państwu specjalistycznych porad, zbada i oceni jakość ogumienia zamontowanego w każdym pojeździe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do komputerowego wyważania kół jak i wulkanizacji opon. Polecamy opony nowe renomowanych firm jak i opony bieżnikowne, na które udzielamy rocznej gwarancji.

OponMax zlokalizowany jest przy głównej trasie Kędzierzyn-Gliwice.

Do Państwa dyspozycji pozostaje duży parkinkg przed naszym serwisem. Filiżanka kawy lub herbaty umili czas oczekiwania na wykonanie danej usługi.Pompujemy koła gazem

Więcej...


Oferujemy największy wybór opon
Oferujemy szeroki wybór opon nowych i bieżnikowanych do wszystkich typów pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników i maszyn rolniczych, pojazdów specjalnych oraz wózków widłowych i motocykli. Opony biężnikowane objęte są roczną gwarancją producenta. Obecnie w naszej ofercie znajduje się szeroka gama opon; zarówno letnich, zimowych, do samochodów osobowych, dostawczych oraz 4x4!!! Produkty te, to w pełni europejski standard wykonania i bezpieczeństwa.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kędzierzyn-Koźle
Adres siedziby: 47-223 Kędzierzyn-Koźle ul. Gliwicka 78 Brzeźce
Telefon: +48+48774832632
E-mail: biuro@oponmax.pl
Web: www.oponmax.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)