Razem 27 191 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zakład nasz powstał w 1989 roku jako jedna z pierwszych firm prywatnych działających w branży DDD. Początkowo działał pod nazwą Insekt. W okresie kiedy podejmowaliśmy swoją działalność warunkiem zarejestrowania firmy było ukończenie specjalistycznych kursów i zaliczenie odpowiednich egzaminów. W 2001 roku firma rozszerzyła swój profil działalności i obecnie funkcjonuje pod nazwą Dezyder.

Nasza firma działa na rynku niemalże od dwudziestu lat. W tym czasie dzięki wytrwałości, solidności, kreatywności i umiejętności szybkiego adaptowania się do ciągle zmieniających się warunków rynkowych zdobyliśmy ogromne doświadczenie i silną pozycję, którą staramy się nadal wzmacniać, poprzez stałe dostosowywanie naszych usług do aktualnych wymagań prawnych i oczekiwań klientów.

Celem działania naszej firmy jest zapewnienie bezpiecznej i kompleksowej ochrony przed szkodnikami dostosowanej indywidualnie do potrzeb i możliwości naszych klientów. W dążeniu do osiągnięcia jak największej skuteczności naszych usług przed przystąpieniem do właściwych czynności staramy się dokładnie rozpoznać problem klienta, zarówno na podstawie przeprowadzonej z nim rozmowy jak i bezpośrednich oględzin obiektu. W trosce o stałą poprawę jakości świadczonych usług i zwiększenie stopnia zadowolenia naszych klientów dbamy o pogłębianie naszej wiedzy i umiejętności w zakresie nowych metod i środków zwalczania szkodników.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 04-849 Warszawa Żwanowiecka 44c
Telefon: +48(022)612-77-67
Telefon 2: +48502-339-132
E-mail: biuro@dezyder.eu
Web: www.dezyder.eu
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)