Razem 29 985 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma powstała w tym roku, ale nasza pasja w świecie zegarów rozwija się od trzydziestu lat. Właścicielem jest Jan Przybylski, który właśnie ponad trzydzieści lat temu naprawił swój pierwszy zegarek. I tak to się zaczęło.

Nasza pracownia zajmuje się m.in. naprawą mechanizmów zegarów antycznych, wraz z profesjonalnym dorabianiem części zużytych lub uszkodzonych. W tym zakresie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Oferujemy także profesjonalne mycie i czyszczenie zegarów.

Zajmujemy się renowacją skrzyń zegarów ściennych, kominkowych i stojących wraz z dorabianiem brakujących lub uszkodzonych elementów drewnianych. Na życzenie klienta stosujemy stare metody galanterii drzewnej, woskowanie, polerowanie, itp. Rekonstruujemy także skrzynie, których już niestety nie da się odnowić.

Pracownia Tomi oferuje usługi z zakresu naprawy zegarków naręcznych i kieszonkowych, w szczególności sowieckich, szwajcarskich i niemieckich.

Konserwujemy, naprawiamy i myjemy mechanizmy zegarków. Odnawiamy tarcze, wskazówki i koperty. Wymieniamy szkła, koronki i wałki naciągowe. Wymieniamy paski (dobór paska na życzenie klienta). Dorabiamy części do zegarków kieszonkowych.

Wymienione usługi są tylko podstawowymi elementami naszej działalności. Dla nas każdy klient traktowany jest indywidualnie i profesjonalnie, dlatego zakres naszych usług jest dostosowany osobno do każdego nich.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 46-220 Byczyna A. Mickiewicza 7
Telefon: +48(077)413-48-43
Telefon 2: +48600-738-296
E-mail: slawek@zegarmistrzostwo.com
Web: www.zegarmistrzostwo.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)