Razem 29 198 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Istnieje na rynku 10 lat i dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy związanej z reprezentowaną branżą oferuje produkty na najwyższym poziomie, a jednocześnie o dużym zróżnicowaniu rodzajowym i gatunkowym. Prezentowany asortyment jest stale poszerzany i dopasowywany do nowych, wyznaczanych przez producentów aut standardów.

Jako producent wysokiej jakości pokrowców na fotele samochodowe stosuje wyłącznie materiały wzmacniane - gwarantujące długi i niezawodny okres użytkowania, a wykorzystywane wzory są sprawdzone, estetyczne i doskonale harmonizujące wyglądem z wnętrzem aut.

Firma dysponuje wykwalifikowanym zespołem pracowników, odpowiednio przeszkolonych i profesjonalnie przygotowanych do realizacji powierzonych im zadań, co gwarantuje terminową realizację zleceń oraz osiągnięcie wysokich standardów jakości oferowanych produktów.

Dostępne w ofercie firmy produkty cieszą się dużym uznaniem wśród stałych klientów. Ich jakość i bezkonkurencyjne ceny doceniło wielu użytkowników pojazdów w całej Polsce, dzięki temu grono zadowolonych z wyrobów naszej firmy klientów wciąż się poszerza.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 18-400 Łomża Sikorskiego 220
Telefon: +48(086)218-43-99
Telefon 2: +48506-714-147
Web: www.pokrowce.org
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)