Razem 29 424 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Point S gwarantuje różnorodność marek i niezwykle szeroki zakres usług związany z oponami oraz tzw. szybkim serwisem napraw samochodowych. Każdą oponę dostępną w Polsce dostarczymy następnego dnia, jeśli tylko producent dysponuje zapasem magazynowym.

Działając z motywacją od wielu lat podnosimy jakość usług związanych z ogumieniem, dostrzegamy nowe potrzeby rynku i kreujemy je w celu ciągłego podnoszenia jakości naszych serwisów. Dzięki najsilniejszej korporacji niezależnych dealerów opon działamy szybko i efektywnie tak aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszej oferty w dowolnym miejscu Polski czy Europy.
Profesjonalne usługi serwisów Point S – to usługi obejmujące fachowy montaż i demontaż kół oraz opon, wykonany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą oraz dysponującymi precyzyjnymi i nowoczesnymi urządzeniami, a także szeroki wachlarz usług mechanicznych oraz dodatkowych.
Nie wszystko jest oczywiste
Odkręcenie, przykręcenie koła
Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich...

W naszych serwisach koła zostaną przykręcone i odkręcone przy pomocy specjalnego klucza pneumatycznego lub dynamometrycznego gwarantującego zastosowanie odpowiedniej siły.

Zbyt mocno dokręcone koła powodują uszkodzenia śrub nakrętek i gniazd w feldze, za słabo to wie każdy, a my najlepiej.
Montaż, demontaż opon
W sumie bardzo proste, ale nie próbuj sam...

Prawidłowy montaż i demontaż opon to zgodne z procedurami zdjęcie i złożenie opony z felgi i na felgę, wydaje się proste, wystarczy:

* sprawdzić koło
* oczyścić felgę
* właściwie umocować na talerzu montażownicy
* zacisnąć szczęki mont
* ustawić ramię montażownicy zostawiając przerwę pomiędzy główką montażownicy a brzegiem felgi ok. 2,5 mm
* respektować stronę montażu DOT-em na zewnątrz
* i jeszcze wykonać wiele innych czynności i procedur?

W Point S zrobimy to najlepiej jak można, bo mamy od tego specjalistów, fachowe urządzenia i wiedzę.
Wyważenie kół
Nie musisz jeździć wibratorem...

Złe wyzwanie kół obniża komfort jazdy oraz powoduje zużycie elementów zawieszenia, układu kierowniczego, łożysk, opon…. Dlatego przykładamy do tego szczególną staranność. Dzięki współpracy i szkoleniom producentów najwyższej jakość urządzeń i maszyn nasi serwisanci zoptymalizują wyważenie twoich kół, przecież robią to od wielu lat z powodzeniem.

Pamiętaj – opony należy wyważać kiedy zmieniasz na oponę nową, zimową, po naprawie, po zamianie stronami lub osiami, lub kiedy czujesz ze wibrujesz a nie jedziesz. Tylko w ostatnim przypadku spodziewamy się ze przyjedziesz z własnej inicjatywy w pozostałych zawsze to robimy.
Magazynowanie opon
To my dbamy o twój portfel i komfort...

Od prawidłowego magazynowania zależy trwałość opon, my to robimy prawidłowo, przechowując opony na specjalnych regałach, ustawiając je pionowo oraz chroniąc przed wpływem działania tlenu azotu, światła, ciepła, rozpuszczalników, olejów, smarów, paliw i kwasów. W przeciwnym razie ulegają uszkodzeniom i obniża się ich trwałość, co zmusza użytkownika do przedwczesnej wymiany opon na nowe. Serwisy Point S dbają o portfele swoich klientów.
Kontrola i wymiana zaworów
Mały ale ważny...

Zawór jest bardzo ważnym elementem, który ma wpływ na szczelność koła w wiec na bezpieczeństwo i trwałość opony. Przy niskim ciśnieniu, opona zużywa się nieprawidłowo i szybko ! Wymiana zaworów jest niezbędna gdyż w czasie użytkowania zawór ulega uszkodzeniu w wyniku starzenia się i pod wpływem oddziaływania siły odśrodkowej podczas obracania koła. Zawory powinny być wymienione nie rzadziej niż raz na 2 -3 sezony, lub jeśli jego zużycie tego wymaga, dlatego nie bądź zaskoczony jeśli nasz serwisant to sugeruje.
Właściwy montaż kół
Zastanów się gdzie chcesz dojechać...

Wbrew powszechnej opinii nowe opony powinno montować się na tył samochodu nie przód – to rekomendacja światowego lidera produkcji opon, aby zapewnić lepsze trzymanie się drogi w ekstremalnych warunkach np. gwałtowne hamowanie lub ostry zakręt. Celem takiego montażu jest uniknięcie obrócenia auta wokół własnej osi. My wiemy o tym od dawna, dzięki temu możemy dbać lepiej o bezpieczeństwo naszych klientów.
Pompowanie opon
Kapeć, ale nie w twoim samochodzie...

Wbrew pozorom nie jest to błahy temat, gdyż od prawidłowości pompowania opon zależy: wiele czynników takich jak przebieg, opory toczenia, kierowalność, amortyzację lub przyczepność. Więc nie właściwie napompowane opony tracą właściwość, np. wydłużając drogę hamowania, gdy ciśnienie jest zbyt niskie, lub obracając samochód gdy ciśnienie jest nierówne stronami. Poprawnie napompowanych opon możesz się spodziewać wyjeżdżając z serwisu Point S, a to gwarantuje większe przebiegi, komfort jazdy, mniejsze zużycie paliwa, oraz lepszą przyczepność.
Inne specjalności
Nie tylko opony...

Specjalizacją serwisów Point S są opony, felgi i związane z tymi produktami usługi. Większość oferuje również usługi w zakresie wymiany olejów, płynów samochodowych, usług związanych z diagnostyką akumulatorów oraz tzw. Szybkiego serwisu czyli napraw zawieszenia, układów hamulcowych oraz pozostałych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Nowy Świat 35/4 00-029 Warszawa
Telefon: +48228285755
Fax: +48228285795
E-mail: biuro@point-s.pl
Web: www.points.webd.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)