Razem 28 057 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Biurotechpowstała w 2002 roku. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz szeroko rozumianych peryferiów. Sprzedajemy też akcesoria komputerowe typu: płyty CD, dyskietki, filtry, klawiatury itp.

Specjalizujemy się w serwisie drukarek firm: OKI oraz Hewlett Packard. Posiadamy również w sprzedaży cartridge do drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych i kserokopiarek firm takich jak np.: HP, Canon, Epson, Lexmark. Z myślą o obniżeniu kosztów eksploatacji powyższych urządzeń sprzedajemy zestawy uzupełniające do drukarek atramentowych firmy InkTec, oraz zajmujemy się regeneracją kaset do drukarek laserowych.

Oferta naszej firmy jest na bardzo bogata i urozmaicona, dlatego zapraszamy wszystkich do naszej siedziby przy ulicy Kościuszki 9 w Sieradzu. Równocześnie zapewniamy wszystkich klientów, że na bieżąco będziemy poszerzać gamę produktów o kolejne nowości, tak aby zaspokoić potrzeby współczesnego rynku. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty. Gwarantujemy Państwu miłą i fachową obsługę.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 98-200 Sieradz Tadeusza Kościuszki 9
Telefon: +48(043)826-34-56
Telefon 2: +48500-231-696
Web: biurotech.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)