Razem 28 936 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Obecnie w naszej ofercie znajduje się szeroka gama opon - zarówno letnich, zimowych, do samochodów osobowych, dostawczych oraz 4x4. Produkty te, to w pełni europejski standard wykonania i bezpieczeństwa.


Opony regenerowane poddawane są takim samym próbom wytrzymałościowym, jak opony nowe, spełniają w związku z tym wszystkie wymogi trwałości i bezpieczeństwa.
"Profil" zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową bieżnikowanych opon do samochodów: osobowych, dostawczych i terenowych , w wielu rozmiarach i wzorach bieżnika, zarówno letnich i zimowych. Odbiorcom dużych ilości opon towar dowożony jest własnymi samochodami. Bieżnikowanie zwane inaczej regeneracją, polega na nałożeniu na oponę nowej warstwy bieżnika i wzmocnienia boków. Produktem wynikowym jest opona o parametrach nie odbiegających jakością od opony nowej (równie trwała) i coraz bardziej preferowana na świecie z uwagi na ochronę środowiska naturalnego (Recycling).

Firma "Profil" poddaje obróbce regeneracyjnej przede wszystkim opony do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych, typowych rozmiarów takich jak 13,14, 15, 16, 17 cali na które występuje największy popyt na rynku. Technologia produkcji opony bieżnikowanej i sama opona cechuje się wysoką jakością, trwałością i dobrym użytkowaniem, co jest bardzo ważne pod kątem bezpieczeństwa, oprócz wyżej wymienionych cech, charakteryzują się ceną znacznie niższą niż opony fabrycznie nowe. Nasza firma zaopatruje się w produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów mieszanek gumowych i zagranicznych dostawców opon.

Od początku swojej działalności "Profil" kładzie nacisk na jakość wykonywanych opon, szereg testów przed i po regeneracji sprawia że do magazynu trafia opona bez najmniejszej wady i gotowa do jazdy.

Firma "Profil" wzięła sobie za cel rozszerzanie rynków zbytu. Strategia ta okazała się być trafną i firma dzięki temu pozyskała wielu odbiorców. Ciągle powiększająca się sieć dystrybutorów wyrobów firmy spowodowała znaczny wzrost produkcji, oraz rozszerzenie gamy rozmiarów opon i wzorów bieżników. Wprowadzone w procesie produkcyjnym nowoczesne technologie, specjalistyczne urządzenia wiodących firm oraz rygorystyczne przestrzeganie kontroli jakości, spowodowały ciągle wzrastające zapotrzebowanie na wyroby firmy i rosnącą rzeszę zaufanych i zadowolonych klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Krasne Potockie 88 33-394 Klęczany
Telefon: +48183370730
Fax: +48183370731
E-mail: office@profil-zro.com.pl
Web: www.profil-zro.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)