Razem 29 622 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym projektowaniem wnętrz oraz stron internetowych. Obie dziedziny są nadzorowane przez specjalistów z wykształceniem kierunkowym. Połączyliśmy siły, gdyż w wielu wypadkach architektowi potrzebne jest wsparcie graficzne, a webmasterowi "inne spojrzenie na świat" przy projektowaniu oryginalnych serwisów internetowych. Każdy z nas pracuje samodzielnie, ale skonfrontowanie myśli pozwala poszerzyć horyzonty i pozytywnie wpływa na poziom zadowolenia naszych klientów, na czym zależy nam w pierwszej kolejności.

Projektując wnętrza kierujemy się nie tylko uzyskaniem "dobrego wrażenia". Staramy się powiązać funkcjonalność i potrzeby inwestora w taki sposób, by ubrane w dobry design cieszyło naszego inwestora.

Projekty stron internetowych są dopracowane zarówno pod względem graficznym, jak i doskonale przygotowane od strony technicznej. Dbamy o przejrzystość i łatwość obsługi naszych produktów.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji publicznych. Nie ograniczamy się do jednego stylu. Jesteśmy kreatywni i elastyczni, by móc sprostać oczekiwaniom każdego inwestora.

Dla nas najważniejszy jest klient.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Łódzkie
Adres siedziby: ul. Chełmońskiego 8
Telefon: +48508324269
E-mail: wnetrza@jnk-studio.com
Web: www.jnk-studio.com
Osoby kontaktowe
Godziny otwarcia
Poniedziałek9.00 - 18.00
Wtorek9.00 - 18.00
Środa9.00 - 18.00
Czwartek9.00 - 18.00
Piątek9.00 - 18.00
Sobota
Niedziela
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)