Razem 29 996 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
TERMO KLIMA istnieje od 1997r. prowadząc działalność w zakresie sprzedaży, instalacji i serwisu klimatyzacji. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych wiodących firm światowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni sprostać wymaganiom rynkowym i zapewnić naszym klientom szeroki asortyment produktów.

W 1999r. TERMO KLIMA zajęła I miejsce na liście dealerów LG Electronics i reprezentowała Polskę na światowym zjeździe dealerów w Seulu.

Rok 2000 i 2001 to okres ugruntowania silnej pozycji na rynku, dwukrotne zwiększenie sprzedaży oraz ciągłe podwyższanie jakości usług poprzez szkolenia pracowników, co przyczyniło się do ponownego uzyskania tytułu Dealera Roku 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 oraz 2007

Oferowane przez nas produkty posiadają stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne oraz wymagane atesty higieniczne. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Pragniemy polecić Państwu nasze usługi w zakresie dostawy, montażu i serwisu kompletnych instalacji klimatyzacyjnych. Wykonujemy zarówno klimatyzację pojedynczych pomieszczeń jak i systemy obsługujące większe obiekty (budynki mieszkalne, usługowe itp). Gwarantujemy pomoc w zakresie rozwiązywania nietypowych problemów technicznych. Podejmujemy się realizacji obiektów "pod klucz" tj. od projektowania poprzez montaż, aż do opieki eksploatacyjnej nad urządzeniami i systemami.

Pracownicy serwisu i instalatorzy posiadają certyfikaty ukończenia kursów i szkoleń z zakresu klimatyzacji. Dysponujemy siecią współpracujących z nami w zakresie serwisu i montażu partnerów (na terenie całego kraju). Obecnie nasz serwis wykonuje konserwacje w ponad 5000 urządzeniach na terenie całego kraju.

Wyrażamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie i przyczyni się do nawiązania wzajemnych kontaktów handlowych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Bartycka 26/48 00-716 Warszawa
Telefon: +48665829006
E-mail: termoklima@termoklima.pl
Web: www.termoklima.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)