Razem 28 898 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma zajmuje się pośrednictwem finansowym. W celu udogodnienia kontaktu oraz w trosce o czas naszych klietów kontakt oraz prezentacja wszystkich produktów znajduje się na naszej stronie www.kredyt-lider.pl.

Dzięki temu nie misimy dostosowywać harmonogramu dnia do terminu spotkań z doradcami. Sami decydujemy kiedy chcemy sprawdzić jaki kredyt jest dla nas najlepszy. Dostęp do oferty jest zawsze, bez względu na dzień oraz godzinę.

Tym co wyróżnia nas spośród konkurencji to narzędzi które dajemy naszym klientom. Dzięki nim nie jesteśmy zdani tylko na doradców sami możemy zweryfikować, które oferty są dla nas atrakcyjne.

Proponujemy Państwu następujące rozwiązania:

•Oferty kredytowe na maila. Usługa wymaga zalogowania do systemu. Wprowadzamy swoje zapytanie odnośnie kredytu: Określamy kwotę cel kredytu, przedstawiamy ogólną sytuacje finansową w odpowiedzi banki prześlą nam swoje oferty. Ponieważ banki biorące udział w ofertowaniu konkurują przez platformę o klienta, proponowane warunki są na prawdę atrakcyjne.
•Kredyt hipoteczny przez internet bez wychodzenia z domu. Jest to rozwiązanie, które nie tylko pozwala wybrać najlepszą ofertę, ale również dzięki bezpłatnym mobilnym doradcom, jesteśmy w stanie przejść przez całą procedurę kredytową praktycznie bez wychodzenia z domu. Doradca przyjedzie w wyznaczone miejsce pomoże skopletować dokumenty zawiezie je do banku itd. Jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce.
•Porównywarka kredytowa. Jest to narzędzie które w szybki sposób pozwala zorientować się w aktualnej ofercie. Wybieramy rodzaj kredytu oraz kwotę i okres na jaki chcemy uzyskać kredyt. Otrzymamy listę banków wraz z wysokością raty wszystkimi kosztami i szczegółami dotyczącymi ofery. Możemy porównywać produkty a także wysłać bezpośrednio prośbę o kontakt doradcy.
Na naszej stronie znajdą Państwo również porady i aktualności z rynku kredytowego. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.
www.kredyt-lider.pl
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: kredyt-lider.pl
E-mail: info@kredyt-lider.pl
Web: www.kredyt-lider.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)