Razem 25 450 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma w głównej mierze zajmuje się kompleksową obsługą ogumienia samochodów osobowych, ciężarowych i motocyklowych. Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel umożliwia nam sprawną i szybką obsługę klientów. Do zakresu usług wulkanizacji należy:

* Łatanie i naprawa opon ( dętkowych, bezdętkowych )
* Sezonowa zmiana i wymiana opon (przekładka)
* Wyrównywanie ciśnień w oponach
* Serwis opon, ogumienia
* Pompowanie opon
* Wyważanie kół


Komputerowe wyważanie kół
ImageWyważenie jest niezbędne dla zlikwidowania efektów nie wyważonej obracającej się masy, czyli wszelkich wibracji i drgań opon oraz felg pogarszających. Brak wyważenia może spowodować pogorszenie komfortu jazdy, przedwczesne zużycie elementów zawieszenia, elementów układu kierowniczego, łożysk oraz opon, dlatego nasza firma korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz specjalistycznego sprzętu zapewnia otrzymanie jak najbardziej dokładnych rezultatów wyważania. Oponę należy wyważyć zawsze:

* Podczas zmiany na oponę nową, oponę zimową (powtórny montaż)
* Po naprawie przebitej opony
* Po zamianie stronami lub osiami


Prostowanie i renowacia felg
ImageNasza firma zajmujące się również prostowaniem i renowacją felg stalowych i aluminiowych. Jesteśmy w stanie wyprostować prawie każdą felgę. W zależności od zakresu wykonywanych prac i stopnia uszkodzenia felgi, czas usługi może potrwać od 1 do 5 dni roboczych W zakres oferowanych przez nas usług renowacji felg wchodzi także:

* Malowanie
* Proszkowanie
* Spawanie drobnych pęknięć


Pompowanie opon azotem
ImageZachęcamy Państwa do pompowania opon azotem w naszym serwisie. Za stosowaniem azotu do pompowania opon przemawia kilka naukowo potwierdzonych faktów. Do najważniejszych z nich należą:

* Zmniejsza zużycie paliwa o ok. 2%
* Zwiększa komfort jazdy
* Spowalnia zużycie elementów zawieszenia.
* Wydłużenie żywotności opony aż o 22%
* Zmniejszenie ryzyka wystrzału opony przy eksploatacji w wysokich
temperaturach


Doważanie kół na samochodzie
Image

Sprzedaż opon
ImageW naszej ofercie znajdą państwo ogumienie takich firm jak: Dębica , GoodYear, Continental, Pirelli, Michelin, Kleber, Kormoran, Dayton, Dunlop, Barum, Fulda, Firestone, Sava, Ceat, Uniroyal i innych [Więcej]
Czytaj całość

Sprzedaż felg
ImageProwadzimy sprzedaż felg stalowych i aluminiowych takich firm jak: Exclusive Line, Aez, OZ, Rial, Autec, Borbet, Ronal, Dezent, Enzo, ATS, Dotz, ATT, Antera, Valbrem [Więcej]
Czytaj całość

Obsługa klimatyzacji samochodowych
ImageZajmujemy się również obsługą klimatyzacji samochodowych, czyli:

* Odgrzybianiem
* Sprawdzaniem szczelność
* Zmianą filtru
* Napełnianiem gazem R134A

Image Posiadamy najnowsze urzadzenie do odgrzybiania "Ozon Maker"

Sezonowa przechowalnia opon
ImageNasza przechowalnia opon służy odciążeniu klientów posiadających dwa komplety opon (letnich, zimowych) od problemu ich magazynowania i przewożenia dwa razy w roku na zamianę. Każdy klient który wyrazi takie życzenie może bez problemu pozostawić swoje opony w naszej przechowalni. W każdej chwili w razie potrzeby nasi pracownicy odszukają i zamienią Państwa opony. Nasza przechowalnia zapewnia właściwe warunki dla przechowywania opon zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon.

Obsługa flot samochodowych
ImageFirma Tomi zajmuje się kompleksową obsługą flot samochodowych, w zakresie wymiany, naprawy i przechowywania opon. Usługi dla floty to między innymi opony po stałych atrakcyjnych cenach jak również wysokiej jakości profesjonalna obsługa, dlatego wielu Klientów powierzyło swoje samochody do obsługi serwisowej firmie Tomi. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt emaliowy: kontakt(at)tomi-opony.pl z dopiskiem „flota”, przestawimy swoją ofertę która na pewno wzbudzi Państwa zainteresowanie.

Obsługa maszyn przemysłowych
ImageSerwisujemy koła od maszyn rolniczych, ciągników, przyczep, wózków widłowych, koparek, ładowarek i innego ciężkiego specjalistycznego sprzętu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Warszawa
Adres siedziby: ul. Studzienna 2 01-267 Warszawa
Telefon: +48228368969
Fax: +48228774278
E-mail: kontakt@tomi-opony.pl
Web: www.tomi-opony.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)