Razem 26 480 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
CellAntenna tworzy oddział w Polsce, aby sprostać rosnącym potrzebom w Europie Wschodniej


CellAntenna bierze udzial w programie „Akcelerator Technologii Uniwersytetu Łódzkiegoi”.


Amerykańska firma buduje nowe relacje z pomocą Instytutu IC2 Uniwersytetu w Teksasie. CORAL SPRINGS, Fla. - (BUSINESS WIRE) - 14 sierpnia 2006 - CellAntenna Corporation, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie telefonii komórkowej, utworzył oddział w Polsce. Licząca prawie 40 milionów mieszkańców Polska jest największym rynkiem telekomunikacyjnym w Europie Środkowej, jeżeli chodzi o całkowite przychody z usług i jako najstarsza z tzw. „nowych demokracji” w Europie Środkowej i Wschodniej cieszy się szybkim rozwojem gospodarczym.

"Otworzenie biur w Polsce pozwoli na lepszą obsługę naszych obecnych i przyszłych klientów w Europie Wschodniej" - powiedział Howard Melamed, założyciel i dyrektor generalny CellAntenna. - "Wraz z oddziałem w Watford w Anglii zapewniamy teraz lepszy dostęp do naszych produktów i usług w całej Unii Europejskiej."

CellAntenna Corporation ma klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Południowej i cieszy się wyjątkowym wzrostem wśród firm branży e-commerce. Jest to jedyna firma na świecie, która oferuje kompleksowe rozwiązania techniczne dla klientów, którzy mają problemy z sygnałem komórkowym. Otwarcie nowego oddziału jeszcze bardziej poprawi wydajność produktów i usług.

Z firmą CellAntenna kontakt nawiązał Instytut IC2 Uniwersytetu Teksas w Austin, który dzielił się swoim doświadczeniem w promowaniu przedsiębiorczości i komercjalizacji technologii podczas współpracy z Uniwersytetem Łódzkim w ramach tzw. offsetu związanego z zakupem przez Polskę samolotów wielozadaniowych firmy Lockheed Martin (NYSE:LMT) na kwotę 3,5 miliarda dolarów. Program tworzony był we współpracy z Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Pozwolił on firmie CellAntenna szybko nawiązać relacje biznesowe i techniczne, które przyspieszyły wejście na rynek Europy Środkowo-Wschodniej i otwarcie oddziału w Polsce.

"Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w utworzenie tego oddziału i dalszego rozwoju rynku" - dodał Melamed. - "Dzięki ich pomocy prowadzimy interesy z polskimi firmami oraz nawiązaliśmy nowe kontakty, które z pewnością zaowocują w nadchodzących miesiącach."

O CellAntenna Corporation:

CellAntenna Corporation ma siedzibę w Coral Springs w stanie Floryda; posiada ponad 75.000 klientów w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Południowej. CellAntenna jest dynamicznie rozwijającą się firmą i staje się szybko przedsiębiorstwem o milionowych obrotach działającym w wielu krajach w branży e-commerce. CellAntenna Corporation wraz ze swoją spółką zależną CellAntenna Limited to jedyne firmy na świecie, które oferują kompleksowe rozwiązania techniczne dla klientów, którzy mają problemy z sygnałem komórkowym. Ponadto systemy zakłócania sygnałów CellAntenna CJAM sprzedawane są agencjom rządowym na całym świecie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kilińskiego 90 Łódź 90-012
Telefon: +48(42)6724019
Telefon 2: +48(22)219-5504
E-mail: bok@cellantena.home.pl
Web: www.cellantena.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)