Razem 23 998 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
26.03.2011 15:59
O

Murarz praca w Szwajcarii

MURARZ Zadania: wszelkiego rodzaju prace murarskie przy różnych budowach. Wymagania: jeśli masz już jakieś doświadczenie w pracy w budownictwie, praca na budowie sprawia Ci przyjemność, masz umiejętności techniczne, jesteś niezawodny i punktualny, czekamy właśnie na Ciebie. Warunki: oferujemy różnorodną i ciekawą pracę w poszczególnych miejscach kraju lub na budowie w danym regionie na terenie Szwajcarii. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia. ... więcej »
Grodzisk Wielkopolski
26.03.2011 15:54
O

Cieśla praca w Szwajcarii

CIEŚLA Zadania: rozbudowa, przebudowa, naprawa, izolacja, prace stolarskie. Wymagania: wykształcenie kierunkowe: cieśla, doświadczenie w dziedzinie systemów drewnianych, zarówno konwencjonalnych, jak i w zakresie szerszej wiedzy fachowej, samodzielna, staranna praca, prawo jazdy kat. B mile widziane. Warunki: datę rozpoczęcia pracy, czas trwania umowy oraz miejsce wykonywania pracy podamy po indywidualnych uzgodnieniach. Od: 1.10.2011 r. Miejsce: Bri ... więcej »
01
Ogłoszenia 1 do 2 z 2
wyszukiwanie
Logowanie