Razem 29 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Największa Galeria Mebli Chesterfield w Europie.

Firma nasza została założona w 2006 roku. Zajmujemy się importem i dystrybucją mebli Chesterfield prosto z Anglii ,która jest ich historyczną kolebką . W naszej firmie Chesterfield Polska zaopatrzycie się Państwo w najlepszej jakości meble skórzane oraz reprodukcje mebli biurowych. Jest to największa Galeria w Europie. Jesteśmy partnerem trzech największych angielskich producentów dzięki czemu nasza oferta obfituje szerokim wyborem kolorów ,skór ,drewna i stylów .
Oferta przeznaczona jest dla poziomu Top Executive /MD i Chairman/ ,dla salonów rezydencji , ekskluzywnych recepcji oraz wnętrz klasycznych i nowoczesnych domów i mieszkań.
Jeżeli dokonacie Państwo wyboru mebla ,którego rozmiary nie są adekwatne do powierzchni wnętrza prosimy o kontakt a my sprawdzimy czy możemy wykonać go w tych parametrach i dokonamy wyceny usługi. Wiele lat doświadczeń na tym wielce konkurencyjnym rynku miało wpływ na osiągnięcie mistrzostwa w ich wykonaniu przez naszych najlepszych angielskich tapicerów. Wszystkie meble są oczywiście tylko nowe i mają pełne gwarancje
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa ul.Wąwozowa 2/4a
Telefon: +48224061924
Telefon 2: +48600719983
E-mail: info@meblelux.pl
Web: www.meblelux.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)