Razem 31 065 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ULTRAPHON powstała w roku 1986 i od tego czasu rozwija się dynamicznie oferując swoim klientom nowe usługi oraz produkty zawsze, na tym samym, bardzo wysokim poziomie obsługi. Naszą podstawową zasadą jest dbałość o zadowolenie klienta, aby zapewnić mu sprawną i bezawaryjną łączność w domu, biurze, zakładzie produkcyjnym.

ULTRAPHON jest firmą stworzona naprzeciw Państwa wymaganiom. Jesteśmy młodym zespołem, który wybija się spośród firm oferujących oprogramowanie, rozwiązania informatyczne, teleinformatyczne oraz telekomunikacyjne. Cechuje nas szeroka wiedza dotycząca wdrażania nowych technologii. Z naszą pomocą pomożemy Państwu docenić potęgę najnowszych technologii.

Usługi świadczone przez firmę ULTRAPHON są zawsze na najwyższym poziomie, o czym świadczy stale powiększająca się lista klientów.


Nasza firma jest Autoryzowanym Instalatorem Central Telefonicznych Pansonic oraz Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Panasonic Polska Sp. z o.o.. Ponadto posiadamy certyfikację i niezbędne uprawnienia do projektowania i wdrażania sieci strukturalnych z gwarancją na 25 lat.

Nasze rozwiązania teleinformatyczne stosowane są między innymi w hotelarstwie, służbach medycznych i ratowniczych, opiece zdrowotnej, centrach obsługi klienta, urzędach oraz w instytucjach Państwowych i firmach prywatnych.

Hotelarstwo
Rynek usług hotelarskich wymaga od systemów łączności przede wszystkim elastyczności, niskich kosztów i łatwości obsługi, przy maksymalnej niezawodności i możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb. Podstawowym wymaganiem w tym sektorze staje się również możliwość integracji z komputerami PC, w celu przygotowania rachunków oraz zarządzania bazą hotelową. Hybrydowe centrale IP-PBX firmy Panasonic są doskonale wyposażone we wszelkie przydatne hotelowe funkcje i rozwiązania.

Służby medyczne
Aby móc pracować efektywnie i komfortowo w środowisku medycznym, potrzebny jest system komunikacji perfekcyjnie dopasowany do wymagań tego typu działalności. W dziedzinie opieki medycznej Panasonic redukuje ciągły przyrost kosztów i umożliwia prostą integrację z technologiami ratowania życia.

Opieka zdrowotna
Systemy telekomunikacyjne w szpitalach oraz domach opieki muszą być przede wszystkim zgodne z potrzebami ludzi wymagających pomocy. Panasonic oferuje indywidualnie dostosowane rozwiązania, które mogą być zintegrowane z komputerami w celu wspierania narzędzi administracyjnych i systemów połączeń alarmowych. Jest to inwestycja zabezpieczająca przed zmianami technologicznymi w przyszłości dzięki swej elastycznej strukturze.

Obsługa klienta
Wszyscy pragniemy zaoferować naszym klientom jak najlepszą obsługę, ale czy to, co jest najlepsze dziś, pozostanie takie w przyszłości? Systemy telekomunikacyjne Panasonic oferują rozwiązania zorientowane na potrzeby konsumentów. Mogą być rozbudowywane, aby zaspokajać je tak samo dobrze teraz, jak i w przyszłości.

Urzędy
Administracja publiczna bardziej niż kiedykolwiek określa dziś swoją rolę jako dostawcy usług. Jej obowiązki muszą być realizowane pomimo wzrastającej presji kosztów zarządzania w administracji rządowej, władzach lokalnych i samorządowych. Panasonic oferuje tym instytucjom rozwiązania telekomunikacyjne, które pomogą im zachować kontrolę nad kosztami.

Firmy prywatne
Dla większości przedsięwzięć, osobisty kontakt z klientem jest zasadniczym elementem, decydującym o osiągnięciu sukcesu. Systemy telefoniczne są krwiobiegiem dla wszelkiej komunikacji - niezależnie od tego, jak realizowane są połączenia: przez sieć IP, tradycyjne linie telefoniczne, czy przy wykorzystaniu technologii bezprzewodowych. Dla biznesu decydująca jest jakość i niezawodność. Panasonic udostępnia szeroki wybór rozwiązań, które są w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne potrzeby.

* * *

Nasza oferta przedstawia się następująco:

Telekomunikacja

Niezawodne działanie, intuicyjny i prosty dostęp do wielu usług oraz optymalizacja kosztów działania to oczekiwania każdego użytkownika systemu telekomunikacyjnego.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 33-100 Tarnów ul. Słoneczna 29-33
Telefon: +48(0-14)6271100
Fax: +48(0-14)6271
E-mail: biuro@ultraphon.pl
Web: www.ultraphon.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)