Razem 29 463 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Wieloletnie doświadczenie i profesjonalnie przygotowana kadra to nasze atuty dzięki którym od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań informatycznych.
DATAKOM jest znaną i wysoko ocenianą marką na rynku lokalnym. Nasze rozwiązania i szeroki zakres usług dociera do grona zadowolonych klientów.
Z naszych usług korzystają tak klienci indywidualni jak i instytucje którym zapewniamy wszechstronną pomoc w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, struktur sieciowych, stron i rozbudowanych serwisów www, hostingu ... itd.
Naszą ofertę cechuje duża elastyczność i wysoka jakość.
Wszystkie nasze rozwiązania począwszy od konfiguracji sprzętu, doboru oprogramowania, serwisu aż po całą gamę usług dodatkowych dostosuwujemy do potrzeb i wymagań naszych klientów.
Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży czy zapewnienia bezawaryjności dostarczonych przez nas rozwiązań ale staramy się współpracować z naszymi klientami i w ten sposób pomagać im w osiąganiu założonych celów biznesowych.
Zawsze służymy fachową poradą w kwestiach sprzętowych czy serwisowych. Wspieramy naszych klientów uruchamiając nowe punkty sprzedaży i serwisu.
Tworzymy również rozwiązania e-commerce dzięki czemu jesteśmy do dyspozycji 24 godz./dobę.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Żyrardów
Adres siedziby: ul. Okrzei 36,96-300 Żyrardów
Telefon: +48468541717
E-mail: kontakt@sklepdatakom.pl
Web: www.sklepdatakom.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)