Razem 29 765 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od 14 lat organizujemy imprezy quadowe dla dużych korporacji, mniejszych firm i osób prywatnych.

Z udziałem naszych maszyn przygotowywaliśmy duże eventy firmowe z elementami team buildingu, imprezy promocyjno-samplingowe, pikniki i imprezy integracyjne. Nasza tajemnica tkwi w profesjonalnym homologowanym sprzęcie oraz doświadczonej kadrze instruktorów.

Przez wiele lat nasza firma rozwijała się, powiększała park maszynowy, kompletowała kadrę, doprowadziła swoje działania do perfekcji. Współpracując z nami mają Państwo pewność świetnie zorganizowanej imprezy, oraz pełnej satysfakcji klientów lub pracowników.

Naszą zaletą jest fakt, że posiadamy własną flotę quadów, i własny transport, możemy dowieźć nasze maszyny w dowolne miejsce w Polsce i Europie. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo nasza firma ma wykupione pełne ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności, dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia NNW.

W naszym parku maszynowym znajduje się kilkanaście quadów Yamaha Grizzly 450. Są to mocne maszyny ze wszystkimi cechami rodziny Grizzly: automatyczną skrzynią biegów z szybkim przełożeniem do jazdy po szosie i wolnym – terenowym, możliwością zmiany napędu na dwa lub cztery koła czy też możliwością blokowania centralnego mechanizmu różnicowego. To średniej wielkości pojazd, charakteryzujący się niesamowicie zwartą sylwetką i bardzo bogatym wyposażeniem.

Maluchom możemy zaproponować mniejsze maszyny o pojemności 50 cm3 i 125 cm3, te doskonałe quady są pomniejszonymi wersjami mocniejszych maszyn.

Posiadamy też dwuosobowe pojazdy Yamaha Rhino 700 4x4, sa to ciężkie terenowe maszyny, które w niczym nie ustępują quadom, jednak zapewniają dużo większy komfort dla kierującego przy jednocześnie doskonałych właściwościach terenowych. Dodatkowym atutem jest możliwość podróżowania w dwie osoby. Na wyprawach Rhino dodatkowo mogą spełniać role pojazdów transportowych, ponieważ można na nich przewozić bagaże, akcesoria biwakowe, dodatkowe paliwo, liny, apteczkę, itp.
Jako jedna z nielicznych firm na Polskim rynku możemy podjąć się organizacji dużej wyprawy, zarówno logistycznie jak i kadrowo jesteśmy do tego przygotowani. Dysponujemy kilkunastoma mocnymi quadami Yamaha Grizzly 450 oraz dwuosobowymi pojazdami terenowymi Yamaha Rhino, które zapewniają większy komfort dla kierującego przy jednocześnie doskonałych właściwościach terenowych. Na wyprawach Rhino dodatkowo pełnią funkcje pojazdu zabezpieczenia, znajdują się na nich apteczki, paliwo, bagaże i liny.

Jesteśmy w stanie przetransportować nasze maszyny w dowolny zakątek Polski i Europy.

Organizując u nas wyprawę lub event jesteście pewni, że dostaniecie od nas markowy sprzęt Yamaha, niezbędną odzież ochronną: kaski Airoh, przeciwdeszczowe kurtki, buzery Yamaha oraz opiekę doświadczonych instruktorów, którzy przez cały czas będą czuwać nad Waszym bezpieczeństwem i dobrą zabawą. Z nami postawicie swoje pierwsze kroki na quadach. Nauczymy Was podstawowych czynności i zachowań takich jak balansowanie ciałem, pokonywanie ostrych wzniesień i trawersów. Nauczymy Was jak używać quadów w naprawdę ciężkim terenie, tam gdzie przelewa się błoto, gdzie na grząskiej ziemi wszystko się zapada. Tam skąd wszyscy zawracają, Wy z nami wjedziecie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ul Kondratowicza 50 03-642 Warszawa
Telefon: +48691026026
E-mail: biuro@activeteambuilding.pl
Web: www.activeteambuilding.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)