Razem 30 008 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Aplikacje internetowe i strony www:
Od roku 2009 działamy na rynku firm informatycznych.
W tym czasie stworzyliśmy kilkanaście indywidualnych projektów dla firm, z którymi podjęliśmy współpracę.
Pomagamy w specyfikacji celów projektu, wykonaniu i wdrożeniu zamówionego projektu. Systemy CMS, CRM, wsparcie analizowania danych, aplikacje bazodanowe, systemy sprzedaży / zamówień przez internet.
Nasze portfolio można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.it-krak.pl

Programy Insert / Comarch OPTIMA:
Sprzedajemy i wdrażamy na terenie Krakowa oprogramowanie do zarządzania firmą firm Insert i Comarch, które od dłuższego czasu są liderami oprogramowania dla firm.
Na ofertę oprogramowania dla firm składają się następujące grupy programów / modułów: Handel, CRM, księga podatkowa, księga handlowa, oraz kadry i płace.
Każde wdrożenie poprzedzone jest audytem przed wdrożeniowym, który ma na celu zredukowanie kosztów ponoszonych przez klienta do minimum i zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie.

Outsourcing IT / opieka informatyczna / pogotowie informatyczne dla firm:
Zajmujemy się od roku 2009 outsourcingiem IT, czyli wsparciem klientów, którzy nie zatrudniają własnego informatyka. Dzięki przemyślanej strategi rozwoju firmy dysponujemy narzędziami umożliwiającymi nam bardzo szybką, niemalże natychmiastową reakcję zdalnej diagnozy problemu lub dość często usunięcia usterki sprawniej niż inne firmy na rynku. Sytuacja taka sprawia, że nie marnują Państwo czasu w sytuacji krytycznej, lub mogą państwo bardzo szybko uzyskać informację umożliwiającą rozwiązanie problemu. Wizyty serwisanta są wymagane niemalże wyłącznie przy awariach sprzętu lub uszkodzenia całego systemu operacyjnego.

Sieci / Serwery / Usługi hostingowe / domeny
Od początku naszej działalności (2009) stworzyliśmy kilkadziesiąt sieci firmowych. W śród nich znalazły się zarówno kablowe, jak i bezprzewodowe. Mamy również na koncie kilkanaście sieci typu VPN, które umożliwiają dostanie się do zasobów sieci / serwera z domu, lub innych oddziałów firmy. Konfigurujemy serwery oparte na systemach z rodziny MS Windows, jak również Linux. Daje to spore możliwości przy relatywnie niskich cenach wdrażanego rozwiązania. Zajmujemy się rejestracją, konfiguracją i opieką nad serwerami hostingowymi i domenami internetowymi. Doradzamy w jaki sposób podejmować trafne decyzje przy wyborze rozwiązań IT zwracając szczególną uwagę na potrzeby i specyfikę branży klienta.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kraków
Adres siedziby: Kraków
Telefon: +48665248759
E-mail: biuro@it-krak.pl
Web: www.it-krak.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)