Razem 29 462 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
FIRMA

Firma "PRO-GUM SERVICE" Sp. J., kontynuując działalność PRO-GUM SERVICE S.C., funkcjonuje od ponad piętnastu lat na terenie Polski Południowo – Wschodniej. Jest postrzegana jako jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się serwisów branży oponiarskiej. Firma zajmuje się serwisem wulkanizacyjno–oponiarskim, wybranymi naprawami pojazdów mechanicznych oraz hurtową i detaliczną sprzedażą opon.

Logo "PRO-GUM SERVICE" kojarzone jest z uczciwością, rzetelnością i wysokim poziomem obsługi. W zakresie sprzedaży opon do samochodów ciężarowych, firma należy do ścisłej krajowej czołówki i jest liderem w sprzedaży opon firm Michelin i Continental. W roku 2004 w uznaniu bardzo wysokiej jakości usług uzyskała prestiżowe miano „Złotego Partnera Grupy Opon Ciężarowych Firmy Michelin”, co sytuuje ją wśród elity serwisów europejskich. W maju tego roku firma otrzymała od Grupy Michelin status ZŁOTEGO PARTNERA, podkreślając w ten sposób profesjonalizm usług oraz dystrybucji produktów tej grupy.

W maju 2005 roku PRO-GUM SERVICE otrzymała Certyfikat Systemu Jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001. W listopadzie 2006 firma znalazła się w elitarnym gronie kilkudziesięciu firm, które uzyskały tak prestiżową rekomendację udzieloną przez Polską Akademię Jakości i zostały Laureatami XV Edycji - Certyfikaty Najlepszej Jakości (2006/2007).

Aktualnie przygotowywane jest wprowadzenie nowych, innowacyjnych i dotychczas nieznanych na polskim rynku oponiarskim usług diagnostycznych układów jezdnych i opon. Rezultatem będzie wzmocnienie podstawowej działalności firmy, poprzez rozszerzenie zakresu i wprowadzenie nowej jakości świadczonych usług. Od 2008 roku Firma posiada Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, Tacho Serwis oraz zajmuje się sprzedażą i naprawą opon wielkogabarytowych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: UL. NADBRZEZIE 2, 31-983 KRAKÓW
Telefon: +48126867173
Telefon 2: +48124150022
Fax: +48124200185
E-mail: biuro@pro-gum.pl
Web: www.pro-gum.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)