Razem 30 391 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Ekspertsolo chciałaby zaproponować Państwu kompleksowe doradztwo kredytowe oraz import samochodów z pełną obsługą.Działamy wspólnie z wiodącymi i największymi instytucjami cieszącymi się poszanowaniem wśród społeczności na rynku kredytowym oraz samochodowym dzięki czemu możemy zaproponować swoim Klientom unikalną ofertę dostosowaną do ich potrzeb oraz oczekiwań.

Młody, zgrany zespół, wieloletnie doświadczenie, ambicje oraz indywidualne podejście do każdego Klienta połączone z fachowością i kompetencjami stawiają nas jeden krok przed konkurencja. Sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań których się podjęliśmy pozwala nam cieszyć się szacunkiem i dobrym zdaniem z strony Partnerów jak i również Klientów z którymi współpracujemy. Liczne szkolenia, nowoczesne oprogramowanie oraz pełna wiedza z zakresu prezentowanych usług pozwalają nam na kompleksową obsługę naszych klientów. Cenimy i doceniamy uwagi naszych Klientów budując z nimi trwałe relacje doradzając oraz przedstawiając coraz to nowsze rozwiązania finansów osobistych.

Kredyty gotówkowe - W naszej ofercie posiadamy bogatą ofertę kredytów i pożyczek gotówkowych dostosowanych do potrzeb każdego naszego klienta.

Kredyty konsolidacyjne to bardzo dobre rozwiązanie, jeśłi posiadamy już parę kredytów i chcielibyśmy połączyć je w jeden, z mniejszą ratą - takie połączenie to właśnie konsolidacja kredytów. Pamiętaj, że kredyt tego typu jest bardzo dobrym rozwiązaniem na wyjście z tak zwanej "pętli kredytowej".
Kredyty InwestycyjneDoskonale zdajemy sobie sprawę że jako przedsiębiorcy muszą Państwo posiadać kilka ofert wielu banków a nie tylko jedną, która w dodatku nie pokrywa Państwa zapotrzebowania i nie daje swobody rozwoju. Dlatego pomagamy znaleźć ofertę, która w pełni pokryje zapotrzebowanie dające gwarancje zakończenia planowanych inwestycji oraz stabilność finansową.

Staramy się sprostać wymogom naszych klientów i tym samym pomóc im przejść skomplikowana procedurę kredytową:

Jednym z produktow naszej oferty są kredyty samochodowe, przeznaczone zarówno na zakup nowego samochodu jak i na udzielenie gotówki pod jego zastaw.

ograniczyć formalności do minimum;
przedstawi wykaz dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego;
poinformuje o kolejnych krokach procesu uzyskania kredytu, wymaganych zabezpieczeniach i wszelkich kosztach około-kredytowych;
sprawdzi wszystkie niezbędne dokumenty pod względem ważności terminów, kompletności oraz innych ważnych czynników;
pomoże wypełnić wnioski kredytowe i prześle je do wszystkich wybranych banków;
na bieżąco informować będzie o decyzjach kredytowych w poszczególnych bankach i możliwości podpisania umowy kredytowej;
sprawdzi zgodność treści przygotowanych dokumentów z decyzją kredytową podjętą przez bank

IMPORT SAMOCHODÓW


Oferujemy swoim klientom profesjonalne usługi z zakresu importu samochodów osobowych, cieżarowych,dostawczych . Wyszukujemy najlepsze oferty sprzedaży i sprawdzamy dokładnie wszystkie nasze pojazdy.


Tani, szybki i bezpieczny import samochodów z USA, Belgi, Niemiec,Szwajcarii oraz Holandi .Na państwa życzenie sprowadzimy również motory, łodzie oraz sprzęt rekreacyjny.

OFERUJEMY
pomoc w doborze idealnego samochodu
wyszukanie i sprowadzenie wybranego pojazdu
sprawdzenie i zadbanie o należytą dokumentacje i stan techniczny
pomoc w załatwianiu formalności, leasingu czy kredytu
transport krajowy i międzynarodowy

Jeśli jesteś zainteresowany importem wybranego samochodu, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa
Telefon: +48516124721
Telefon 2: +48513619112
E-mail: k.burakowska@ekspertsolo.com
Web: ekspertsolo.com
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Przegląd konkretnych produktów i usług
Oferta usług:
IMPORT SAMOCHODÓW, KREDYTY
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)