Razem 25 610 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Kancelaria specjalizuje się w szeroko rozumianej problematyce prawa rodzinnego. Reprezentujemy naszych klientów w sprawach o rozwody i separację, uznanie wyroku rozwodowego sądu zagranicznego.Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej związanej ze stosowaniem Konwencji Haskiej z dnia 25 października 1980 r.. Prawo rodzinne międzynarodowe i Konwencja dotycząca cywilnych aspektów uprowadzenia dziecka za granicę należy do najbardziej skomplikowanych spraw rodzinnych.

Kancelaria świadczy usługi prawne w szeroko rozumianej problematyce prawa karnego, przede wszystkim jest to prawo karne uregulowane w przepisach kodeksu karnego oraz prawo karne uregulowane w ustawach pozakodeksowych. W tym prawo karne gospodarcze - white collar crime, prawo karne skarbowe, prawo karne wykonawcze.
Swoim Klientom Kancelaria zapewnia pomoc prawną w postępowaniu przygotowawczym przed organami prowadzącymi śledztwo lub dochodzenie oraz w postępowaniu przed Sądami, Reprezentujemy w sprawach karnych klientów w zakresie wszystkich rodzajów przestępstw. Posiadamy doświadczenie w zakresie przestępczości zorganizowanej, w tym o charakterze przestępstw gospodarczych i karno-skarbowych.
Świadczymy usługi prawne w sprawach karnych dotyczących produkcji, wprowadzania do obrotu, udzielania oraz posiadania narkotyków i środków odurzających.

W szczególności w zakresie prawo spadkowe i postępowania spadkowe prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku i dział spadku oraz zniesienie współwłasności.
Ponadto udzielamy pomocy prawnej w sprawach o dziedziczenie gospodarstw rolnych, Testamenty i dziedziczenie testamentowe, Zachowek i prawo do zachowku, uznanie spadkobiercy za niegodnego i wydziedziczenie, Odpowiedzialność za długi spadkowe.

Kancelaria Adwokacka sporządza kasacje w sprawach karnych. Ponadto w postępowaniu karnym składamy wnioski o wznowienie postępowania.
Sporządzamy skargi kasacyjne w postępowaniach cywilnych i gospodarczych. Obok skarg kasacyjnych w sprawach cywilnych i gospodarczych wnosimy skargi o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnych orzeczeń.
Ponadto sporządzamy skargi o wznowienie postępowania i skargi o uchylenie wyroków sądów polubownych.
Reprezentujemy naszych Klientów we wszystkich sprawach przed Sądem Najwyższym.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Świętego Filipa 6
Telefon: +48696219333
E-mail: advocare88@gmail.com
Web: adwokatkrakow.firmy.net
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)