Razem 30 867 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Grupa Vcanal to ekskluzywna grupa producencka, która powstała, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów.

Specjalizujemy się w wysokiej klasy produkcjach filmowych, organizacji eventów oraz w kompleksowej obsłudze marketingowej każdej imprezy.

Vcanal – produkcja filmowa
Doświadczenie oraz zaplecze techniczne wysokiej jakości dają gwarancję produkcji filmowej najwyższej klasy. Projektami zajmujemy się całościowo – od scenariusza po gotowy materiał filmowy w wybranej formie. Ekipę realizatorską tworzą młodzi ludzie – pasjonaci filmu i nowych mediów, którzy za priorytet zawsze stawiają sobie zadowolenie Klienta.

Oferujemy:
- produkcję filmów dokumentalnych
- produkcję filmów fabularnych
- produkcję dowolnych form reklamowych, a także reportaży i teledysków
- komponowanie muzyki filmowej
- wdrażanie nowych mediów do dużych przedsiębiorstw (telewizja branżowa)
- wynajem profesjonalnego sprzętu filmowego
- usługi postprodukcyjne.

V-events - agencja filmowo-eventowa
Masz pomysł? Nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw to nam – poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla Twoich pomysłów to nasze główne zadanie. Dzięki świetnej kadrze fachowców – ludzi o niebanalnej wyobraźni – potrafimy kompleksowo zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Do każdej zorganizowanej imprezy dołączamy wideorealcję w dowolnej formie, która może posłużyć zarówno jako miła pamiątka, jak i profesjonalny materiał reklamowy. Nie obawiamy się żadnych wyzwań, a każde kolejne zlecenie jest pretekstem do popisu dla naszej fantazji i kreatywności. Naszym celem jest tworzenie i rejestrowanie wydarzeń wyjątkowych, które na długie lata zapadają w pamięć uczestnikom. Pozwól, aby Twoja impreza przekształciła się w prawdziwe dzieło sztuki.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Armii Krajowej 220/3
Telefon: +48502734878
Telefon 2: +48601611026
E-mail: produkcja@vcanal.tv
Web: www.grupavcanal.pl
Zdjęcia i fotografie
Grupa Vcanal - 1Grupa Vcanal - 2Grupa Vcanal - 3Grupa Vcanal - 4Grupa Vcanal - 5Grupa Vcanal - 6Grupa Vcanal - 7Grupa Vcanal - 8
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)