Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ELTEX jest regionalnym, autoryzowanym przedstawicielem Producentów stolarek okiennych oraz bram garażowych i przemysłowych. Istniejąc już od osiemnastu lat oferujemy stolarkę okienną, drzwiową w systemach PCV (KBE, Trocal, Veka) aluminium i drewna klejonego. Oferta firmy obejmuje również okna dachowe SKYLIGHT, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne i wielofunkcyjne, rolety zewnętrzne, ogrody zimowe i oranżerie.

Firma ELTEX zapewnia kompleksową obsługę - od projektu do samego montażu (na życzenie Klienta), oferując konsultacje, porady oraz bezpłatną ofertę. Spełniamy wszelkie indywidualne życzenia odnosząc się do kompozycji stolarki okiennej lub drzwiowej. Wszystkie oferowane wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Dokonywanie pomiarów każdego otworu umożliwia 100% dokładności, również przy zachowaniu tolerancji wykonawczych. Oferujemy fachowy montaż, który wykonywany jest przez doświadczony zespół montażystów.

Firma ELTEX jest w stanie zamkjnąć każdy obiekt - wypełnić wszystkie otwory wewnątrz i na zewnątrz budynku. Działając w regionie zachodniopomorskim firma ELTEX wyposażyła w okna, drzwi i bramy garażowe i przemysłowe wiele dużych obiektów.Przy zapytaniach ofertowych przewidujących duży zakres prac dokonywana jest znacznie korzystniejsza dla Klienta indywidualna wycena.Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Koszalin
Adres siedziby: ul. Zwycięstwa 148
E-mail: eltex21@tlen.pl
Web: www.eltex-koszalin.pl
Osoby kontaktowe
  • Ryszard /pełnomocnik/
  • Telefon: +48728930583
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
  • Rok założenia, tradycja: 1993
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 1 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)