Razem 29 212 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma MBM Meat Food Sp. z o.o. została założona w Polsce w 2006 roku. Nasz zakład produkcyjny o łącznej powierzchni 2500 m2 zlokalizowany w Halinowie koło Warszawy specjalizuje się w produkcji popularnego w Polsce dania, döner kebabu. Dziennie wytwarzamy ponad 5 ton tego produktu.


W naszej ofercie znajdą Państwo również inne produkty z mięsa wołowego, jagnięcego i drobiu, pochodzącego tylko od sprawdzonych dostawców. Na stałe zatrudniamy 40-osobową ekipę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Pomimo, iż nasza firma jest obecna na polskim rynku dopiero od kilku lat, zdobyła już uznanie jako prężnie rozwijający się rzetelny dostawca produktów mięsnych wysokiej jakości nie tylko w kraju, ale i za granicą (posiadamy stosowne uprawnienia).

Dzieje się tak dlatego, że od samego początku naszej działalności stawiamy na jakość popartą wdrożeniem systemu HACCP na wszystkich etapach produkcji, ciągłym inwestowaniem w nowe technologie i szkolenia personelu oraz bezustannym dostosowywaniem się do stale rosnących wymagań naszych Klientów.Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kazimierów ul. Zastawie 19, 05-074 Halinów
Telefon: +48227836783
E-mail: wojtek@mbmkebab.pl
Web: www.mbmkebab.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)